Ankara’da yaşayan Berat Büyükada DJ olarak bulunduğu partide hayranlarının yoğun isteği üzerine Rap müzik söyleyerek gündeme gelmişti.
Hayranlarının isteğini geri çevirmeyerek “Dreams” olan albümünde Rap müzik şarkılarını da ekledi. Albüm Spotify, I-Tunes gibi tüm dijital müzik ortamlarında dinleyenlere sunuldu. Rap şarkıları normal müziklerine kıyasla çok yoğun ilgi gördü. Sözleri ve müziği kendisine ait olan rap tarzında ki müziklerini, hayranlarının isteği üzerine yaptığını açıkladı.

Şimdi ise yeni albüm duyurusu yaptı. Yeni Albüm ” NİGHT “

1 Mayıs’ta 7digital, Spotify, I-tunes ve YouTube gibi tüm müzik marketlere dinleyecilere sunulacağını açıkladı. Sosyal medya hesaplarından yoğun ilgi gören ‘NİGHT’ serisi için sürpriz bir bekleyiş başladı.
Ankara ‘da yaşayan BERAT BÜYÜKADA, müziğe olan inancını sürekli tazeliyor vede farklı tarzlarda şarkılar üreterek dinleyicilerin kalbini kazanıyor.Öte yandan müziklerinin daha yüksek seviyelere  gelmesi için kaliteyi git gide arttırmakta! Yeni eserleriyle tüm Rap müzik ve Elektronik tarzı müzik dinleyicilerine yeni bir boyut kazandırıyor, farklı duygular hissettirerek ismini ön plana çıkarmış durumda.. Albümünde herkesten farklı olarak hem şiirsel, hem rap müzik, hemde Elektronik türü aynı zamanda sözleri kendine ve altyapısı tanınan beatmaker’lara ait olan rap müzik şarkıları yer alıyor.
Değişik çalışmalarla dinleyicilerinin ilgilisini çeken Berat Büyükada, Twitter hesabından yaklaşık 130 bin hayrana erişti. Hesabından gelen yoğun ilgi ve istek üzerine Twitter hesabından ‘Night’ şarkısının gün yüzüne çıkmamış versiyonlarını yayınlayacağını duyurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here