Fanatik Sevgiliye Hediyeler

Taraftarların takımına olan hayranlıkları öyle bir hal alır ki , tabiri caizse takımıyla yatar takımıyla kalkar. Adeta bağımlı olurlar. Neredeyse futbol oyuncularından daha çok maça giderler. Kombine biletler satışa çıkar çıkmaz ilk koşan onlar olur. Tuttuğu takımın maçlarını en özel günlerine dahi tercih ederler. Zamanlamaları çoğu zaman futbol maçlarının olduğu gün ve saatlere göre ayarlanır. Planlar bu tarihler üzerinden yapılır. İşte bu kişiler artık fanatik olmuşlardır. Sevgiliniz de fanatikler arasında yer alıyorsa ve kanı kırmızı değil tuttuğu takımın renklerinde, yani siyah beyaz akıyorsa ona alabileceğiniz hediyelerin en güzel ve anlamlısı da beşiktaşlı hediyeler olacaktır.

Sevgiliye alınacak hediyelerin kullanışlı ve kalıcı olması istenir. Bunun yanında sıradanlıktan uzaklaşmak ve farklı hediyeler sunmak istersiniz. Sevgilinizi en iyi tanıyan kişi sizsiniz. Nelerden hoşlanır, ilgi alanları nelerdir, sizden iyi kimse bilemez. O halde fanatik sevgiliye hediye almak için çok fazla düşünmenize gerek de yok. Kendisinin en çok severek kullanacağı, kendine aidiyet duygusu oluşturduğu takımından bir parçayla karşılık vermeniz, onun için en anlamlı armağan olacaktır.

Beşiktaşlı sevgiliye hediye arayışındaysanız sevgililer gününde, doğumgününde, yılbaşında alabileceğiniz anlamlı hediyeleri incelemenizi tavsiye ederiz.

15Beşiktaşlı Nevresim Takımı

Sonsuza dek birlikte olmayı düşündüğünüz sevgilinize Beşiktaşlı Nevresim Takımı alarak küçük imalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hediyenin yanında fotoğrafta görüldüğü gibi şapka, çanta, kaşkol, abajur gibi aksesuarlarda alabilirsiniz. Sevgilinizin huzurlu bir uyku uyumasını sağlayacağınız için sevgilinizin gönlünü bir kez daha kazanmış olacaksınız.

14Beşiktaşlı Kurabiyeler

Sevgilinize tatlı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Lezzetine lezzet katacak özel figürler ve beşiktaş hakkında bir çok detay bulunan kurabiyelere sevgiliniz bayılacak.

13Beşiktaşlı Kol Saati

Sevgiliniz fanatik beşiktaşlıysa en çok hoşuna gidebilecek hediyelerden bir tanesi de kendisini özel hissettirecek fenerbahçe logolu saatler olacaktır.

12Beşiktaşlı Taraftar Sertifikası

11Beşiktaş Takım Forması

Sevgiliniz eğer fanatikse devamlı yeni sezon formaları alıyordur. Devamlı ihtiyaç duyduğu ve kullandığı bu hediyeyi sevgilinize yeni sezonda siz kendiniz almak istemez misiniz? Taraftar sevgiliniz için oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

10Beşiktaşlı  Yüzük


Sevgiliniz beşiktaş ile ilgili bir çok aksesuarı seviyor ve kullanıyorsa, alternatif olarak beşiktaş baskılı bir yüzük almayı da düşünebilirsiniz.

9Beşiktaşlı Yıldız Yastık

Sevgilinizin evinde, arabasında kullanabileceği, özellikle bayan taraftarların ilgisini çekecek olan beşiktaşlı yıldızlı yastık sevgiliniz için iyi bir fikir olabilir.

8Beşiktaşlı Sihirli Kupa Bardak

Son dönemlerin en moda hediyesi olan sihirli bardakları sevgilinize hediye edebilirsiniz. Sihirli bardaklar sıcak su konduğunda istediğiniz fotoğrafın ortaya çıkmasını sağlıyor. Fotoğraf olarak isterseniz stadın resmini, isterseniz birlikte maçta çekildiğiniz bir fotoğrafı koyabilirsiniz.

7Beşiktaşlı Çift Polarları (1903) Romeo – Juliet

Sevgilinizle birbirinize çok aşıksınız. Birbirinize olan aşkınız dışında aşık olduğunuz bir de takımınız varsa, birbirinizle uyum içindeyseniz, biricik aşkınız beşiktaşlı çift polarları tercih edebilirsiniz.

6Beşiktaşlı Pasta

Sevgiliniz için doğumgünü, yılbaşı veya diğer özel günlerinizde yaptırabileceğiniz Beşiktaşlı Pasta sevgilinizle bitmeyen beşiktaş sevdanızı anlatabileceğiniz güzel bir hediye olacaktır.

5Beşiktaşlı Telefon Kılıfı

Sevgilinizin telefonun kapağının değişme vakti sizce de gelmedi mi? Sevgilinizin en büyük tutkusu beşiktaşın renklerinin bulunduğu telefon kabına sevgiliniz hayran kalacaktır.

4Beşiktaşlı Abajur

Sevgilinizin gece gündüz düşündüğü biricik aşkı beşiktaşı geceleri de hatırlayacağı beşiktaşlı gece lambası, sevgilinize alabileceğiniz hoş bir armağan olabilir.

3Beşiktaşlı Duvar Saati

Sevgilinizin evinde, ofisinde duvarına asabileceği , her gördüğünde sizi ve beşiktaşı hatırlatacak olan duvar saati güzel bir hediye fikri olabilir.

2Beşiktaşlı Nargile

Sevgiliniz nargile kullanıyorsa ve beşiktaş fanatiği ise bu iki özelliğinin birleşimi olacak en anlamlı hediye beşikaş desenlerinden oluşan , beşiktaş işlemeli nargile olacaktır. Sevgilinize alabileceğiniz ilginç bir hediye önerisi olabilir.

1Beşiktaşlı Dect Telefon

Beşiktaş fanatiği sevgiliniz artık telefonlarını daha da mutlu açacak. Ona alacağınız böyle bir kablosuz telefon evinin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek.

1 Yorum

Comments are closed.