Beyaz saçlar son yılların en moda saçlarından. Uzun ve kısa saç modellerine de uyum sağlayan farklı formlarda seçenekleri olan bu modelleri yakından inceleyelim. Öncelikle şu iki ton arası farklı anlatalım.  Birisi gri beyaz diğeri sarı beyaz saç. Yani küllü beyaz ve dore beyaz olarak da bilinen bu saç rengi uzun bir işlem sonrası elde ediliyor. Hal böyle olunca beyaz saç modelleri için saçınızın yıpranmasını ve düzenli bakım yapmayı göze alıyorsunuz demektir.

2018 Beyaz Saç Modelleri

Uzun saçlar için küllü beyaz saç modeli. Oldukça iddialı ve hoş bir saç rengi.

Gri ombre modelleri son yıllarda en çok kullanılan saç renklerinden bir tanesi. Bu rengi kullanırken uzman bir kuaförden yardım almanızda fayda var. Düzenli bakım yaptırmalı ve bu saça özeli bakmalısınız.

Gri saçı kullanacak kadınlara diğer bir tavsiyemiz ise saçınızı ılık su ile yıkamanız ve düzenli bakım yapmanız.

Gri saçlara bakım yapmanın ötesinde işlem uygulamadan önce ısı koruyucular kullanabilirsiniz. Bu tonlardaki renklere en çok maşa modeli yakışıyor.

Bu saçlar esmer, buğday ve beyaz tenli herkesin kullanabileceği bir ton.

Ombre olarak bu saç rengini kullanacaklara bir tavsiye. Esmer iseniz gri küllü tonları tercih etmelisiniz.

Beyaz saç modelleri arasında en yaygın olarak kullanılan saç kesimi ve saç rengi tonu. Renkli gözlü kadınlar için çok ideal bir renk.

Tam beyaz bir saç için bir kaç kere açıcı kullanmak ve bunu aralıklarla yapmak en sağlıklısı olacaktır. Aksi halde saçlarınız ciddi zarar görebilir.

Kısa saçlar için çok hoş bir renk. Bu rengin bir komplikasyonu da saçınızı hemen başka bir renge döndürmek mümkün değildir. Açıcı ile bu renge ulaşıldığı için hangi renge boyarsanız boyayın zamanla o renk akacak daha açık bir ton ortaya çıkacaktır.

Beyaz – gri saç modelleri yaptıran kadınlar daha çok makyaj yapmak durumda kalacaktır. Bu kadar eksisine rağmen saçlarda harika bir görünümü olduğu için bu saç rengini denemeye değer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here