Bilinçaltının Çığlığı: Eski Sevgiliyi Rüyada Görmek

Rüyalarınız size haykırıyor. Kulak verin. Neden haykırıyor. Nasıl bu kadar yüksek sesle haykırabiliyor. Sizin bilmediğiniz gerçekleri mi söylüyor yoksa siz biraz bilinçaltınıza yüklenmiş olabilir misiniz?

İşin öncelikle rüya sonrası kısmı var ki orası biraz heyecanlı ve merak uyandırıcı… Tabii ki rüya tabirleri. Gelin birlikte bakalım eski sevgiliyi görmek ne anlama geliyormuş.

-Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüya sahibinin mutlu bir hayat süreceğine yorumlanır. İleri de bahtın, kısmetlerin açılacağına, güzelliklerin yakından olduğuna delalettir. Aynı zamanda bekar olanlar için ayrı evli olanlar için ayrı yorumlanır.

-Rüyada Eski Kız Arkadaşını Görmek

Bir erkeğin rüyasında sevdiği eski kız arkadaşını görmesi, o kişinin hâlâ sevdiği kızı tam anlamıyla unutmadığına yorumlanır.

-Rüyada Eski Erkek Arkadaşını Görmek

Bir kadının rüyasında sevdiği eski erkek arkadaşını görmesi, hayatın kendisine hiç beklenmedik güzellikler geticeğine işarettir.

-Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle gezintiye çıkması, bazı kişiler tarafından bahsinin geçtiğini gösterir.

Rüyaların kimi zaman gerçek olmasını istersiniz kimi zaman da hiç görmemiş olmayı dilersiniz. Bilhassa o rüyanın başrol oyuncusu eski sevgili ise terazinin dengesini tutturmak size kalmış. Çünkü rüyanın ardından gördükleriniz size acı verebilir, sizi ağlatabilir, duygularınızı harekete geçebilir, daha çok aklınıza gelebilir. Günlük hayatınızda, yokluğundaki varlığı yetmiyormuş gibi bir de rüyalarınızda görüyorsanız gelin hep beraber nedenlerine bakalım?

Belki de O’nu Hala Özlüyor Hatta Seviyorsunuz

“Rüyanda görüyorsan onu özlemişsindir. Rüyanda görmek için yatıyorsan sevmişsin demektir.” demiş Can Dündar. Almış mızrağı saplamış kalbimize. Her ne şekilde ayrılmış olursanız olun kalbinizin bir köşesinde eski sevgilinize ait bir şeyler varsa bu rüyaların devamı gelecektir.

Rüyalarınızın Senaristi de Yönetmeni de Sizsiniz

İnsan beyni her zaman bir depo gibidir. Gün içerisinde yaşanılan önemli önemsiz her şeyi kaydeder. Rüyalarınız ise bu depodan beslenir. Yani siz gün içerisinde depoya eski sevgiliniz ile ilgili şeyleri gönderirseniz rüyanızda onları görürsünüz. Uzun metrajlı eski sevgili filmine hazırlıklı olun.

Telepati Gücünüzün Maşallahı Var

İnsan varlıksal olarak salt beden ya da ruhtan oluşmaz. Kadın ve erkek bir araya gelirken sadece bedenen yan yana gelmezler. Ruhları arasında da bir bağ kurulur. Fiziksel olarak uzaklaşılabilir. Lakin bu ruhsal bağların yok olduğu anlamına gelmez. Ruhlar arasındaki bu karmik bağların kökeni ise çekim gücüne dayanır. Eski sevgilinizle olan ruhsal bağ henüz kopmamış ise beş duyu organınızın haricinde de iletişim kurabilmeniz mümkün.

Hayatınızı Ona Endekslemiş Olabilirsiniz

Hayat kadın ve erkekle başlar. Bazen kesişir hayatlar, bir aşk ilişkisi yaşanır, bazen de ayrılır. Bu aşk ilişkisinin bitmesinin kötü yanları da vardır. Yokluğuna hemen adapte olamamak, sürekli onu düşünmek, kendi mutluluğunu arka plana atmak gibi…. İşte tam da bunları harfiyen bütün gün boyunca yapıyorsanız eski sevgilinize rüyalarınızda yer vermiş olacaksınız.

 

İnsanlar, tanımadıkları insanları rüyalarında görmezler. Rüyalarınızda gördüğünüz kişileri tanıdığınız için onları gördüğünüzü biliyor muydunuz? Eğer gördüğünüz eski sevgilinizin acısı ile uyanıyor ve günü kendinize zehir ediyorsanız bizden size küçük bir öneri “Kendinizi sevmek ömür boyu sürecek bir aşkın başlangıcıdır.”

2 YORUMLAR

  1. bilinç altımı üstümü kenarımı bilmiyorum ama eski sevgilimi rüyamda gördüm. rüyada at üstünde eski sevgiliyi rüyada görmek ne demek? eski sevgilim siyah bir atın üstünde sahil kenarında bana doğru at sürüyordu. ama at bana yaklaşınca denizin içine girdi deniz ikiye bölündü sevgilim atla birlikte kayboldu sonra. deniz iyi bir şey ama deniz onu benden aldı…. ne demek bu rüya

  2. Selam ben eski sevgilimi rüyamda bir tabutun içerisinde gördüm. Ölmemişti ama tabutta yatıyordu ben de korku ile onu oradan çıkarmaya çalışıyorum ama bir türlü yürüyemiyordum. ne yapacağımı bilemez bir şekilde uyandım. bence bilinç altı bu rüyalar. çünkü iki hafta önce eski sevgilimin annesi ölmüştü. ben de cenazeye gidemedim ve böylece rüyam açıklanmış oldu. rüyalara inancım yok ama bilinç altı gerçek!!!!!!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here