Bir kadının giyinme amacı kendini erkeklere ya da kadınlara beğendirmek değildir aslında. Her ne kadar çevredekilerin beğenisini almak için güzel giyinildiği düşünülse de işin aslı bir kadının kendisini iyi hissetme isteğidir. Ama yine de bazen erkeklerin beğeneceği tarzda giyinmekten, karşı tarafı etkilemekten zarar gelmez. Hele de yeni bir aşk ihtimali varsa karşınızdakiyle elinizdeki bütün kozları kullanmanız gerekir.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  01

Bugün sizlerle erkeklerin kadınlarda en çok beğendikleri 8 parçayı paylaşmak istedik. Sevgiler!

8.Floral Desenler

Leopar deseninin erkekler tarafından çok beğenildiği, çok seksi bulunduğu uzun yıllar boyunca dilden dile dolaşan bir efsane olmasına karşın işin aslı böyle değil. İşin aslı şu ki erkekler bu tür desenleri çok fazla iddialı buluyor. Bunun yerine çiçekli desenleri kadınlarda tercih ediyorlar.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  03

7.Maksi Elbiseler

Hazır yaz yaklaşıyorken gardrobunuzda maksi elbiselere yer açın. Özellikle bacakları gizlemek isteyen kadınlar için mükemmel bir şıklık aracı olan maksi elbiseleri erkekler de çok beğeniyor.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  05

6.Düz Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıların seksiliği tartışılamaz. Ama düz ayakkabıların erkekler tarafından beğenilmediğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Aksine onlar stil sahibi düz ayakkabıları çok beğeniyorlar. Yani loafer ya da oxford ayakkabılarınızı sevin!

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  07

5.Bol Gömlekler

Erkekler kadınlardaki bütün erkeksi parçalardan hoşlanmıyorlar elbette ama bol gömlekleri seviyorlar.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  02

4.Kalem Etekler

Alt bedenin kadınsı hatlarını ortaya çıkaran kalem etekler de erkekler tarafından çok beğenilen parçalardan. Kolaylıkla kombinleyebileceğiniz kalem eteklerden bir tane kesin edinmelisiniz.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  08

3.Trençkotlar

Trençkotlar özellikle mevsim geçişlerinde bizim kurtarıcımız oluyor. Erkekler de bu kurtarıcı parçaların kadınlar üzerindeki duruşuna bayılıyorlar.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  10

2.Dar Paça Pantolonlar

Kotların en şık duranı, en kolay kombinlenebileni olan dar paça pantolonlar da erkeklerin gözdesi. Bacaklarınıza güveniyorsanız ve kalçalarınız darsa rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu parçayı aklınızdan çıkarmayın.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  04

1.Uzun Kolyeler

Dikkat çekici, büyük taşlı aksesuarlardan pek hoşlanmayan erkeklerin kadınlardaki favori aksesuarı kesinlikle uzun kolyeler. Özellikle düz renkli bir şey giydiğinizde sizi harika bir şekilde tamamlayan uzun kolyeleri aksesuar koleksiyonunuza katmalısınız.

bir erkegin bir kadinda en begendigi 8 parca  06

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here