Bahar ayı kapımızda… Yani bu demek oluyor ki Blazer ceketlerin çıkartılıp dolaba yerleştirilme vakti çoktan geldi. Rengarenk blazer ceketlerle bu bahar oldukça renkli geçecek. İster kot pantolon üzerine, ister şort ister tayt üzerine giyin, neyle kombin yaparsanız yapın muhteşem bir uyum sağlıyor blazer ceketler ve her kadına da yakışıyor, elbette doğru renk ve doğru model seçildiğinde…

SİYAH VE COOL

621107622_766

Dediğimiz gibi kısa kot şortlar üzerinde de blazer ceketler harika duruyor ve mükemmel bir kombin  oluşturuyor. Ceketinizin içine seçeceğiniz t-shirt ile ceketin tarzını farklı bir yöne kaydırabilir dilediğiniz tarzı yaratabilirsiniz.

 

FACEBUTiK-bayan-blazer-ceket-3-4-kol-elegant__84887797_0

Bu bahar oldukça renkli geçecek. Caddeler rengarenk blazer’larla dolup taşacak. Henüz dolabınızda bir blazer yoksa vakit kaybetmeden alın, tarzınıza özgün bir seçenek katın.

friday-fashion-find-pink-jacket-horz1

Pantolonlarla ve şortlarla şık bir kombin elde edebildiğiniz blazer ceketleri elbiselerinizle de uyum içinde kullanabilmeniz pekala mümkün.

TULUM BLAZER KOMBİNİ ŞAHANE DURMUŞ!

Baharlık-Kısa-Ceket-Kombinleri-16

Siyah şortlu bir tulum üzerine de bir blazer! Tek kelime ile şahane. Şayet siz de ince bel ve bacaklara sahipseniz bu kombini kesinlikle denemelisiniz.

 

Blazer-Ceket-Modelleri-4

Bir kadına en çok yakışan kıyafetlerdendir ceket. Bu yüzden vazgeçilmezdir. Her kadının dolabında en az 1 adet de olsa bulunur ve kurtarıcıdır. Mükemmel kombinlerle beklenmedik anlarda sizin gözdeniz olacaktır.

ZIMBALI BLAZER

 

Blazer-Ceket-Kombinleri-45

Zımba aksesuarı hala ayakkabılarda pantolon gömlek ve ceketlerde modasını sürdürüyor. Burada da diken zımbalı bir blazer görüyoruz. Yalnız uyum şahane! Tarz açısından pantolonun  uyumu ve bilekliğin kıyafeti tamamlaması yerinde olmuş.

RENGARENK BİR BAHARA MERHABA DEYİN!

blazer-ceket

Pembe, mavi, yeşil, beyaz, kırmızı…Birbirinden renkli ve birbirinden şık blazer ceketler her bahar olduğu gibi bu baharda vazgeçilmezlerimiz arasındaki yerini koruyor!

Blazer-Ceket-Modelleri-12

 

Siz de şahane bir kombin oluşturmak istiyorsanız muhakkak ana temanız blazer üzerine kurulu olsun. Unutmayın! çünkü ceket, kadına en yakışan kıyafetlerdendir…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here