Filme gitmem çok ani oldu. Beni filme çeken filmin yönetmeni Renny Harlin’ di. Renny Harlin çok başarılı işlere imza atmış ve yönetmenliğini beğendiğim bir isim. Bir izleyici olarak çok fazla ayrıntıya takılırım. Hangi açıdan çekilmiş, ani ses yükselmeleri beni etkiliyor mu?Anlatmak istediği duyguyu tam alabiliyor muyum?  Bunlar benim için çok önemlidir. En ufak bir kamera açı hatası bile filmi benim için kötü film yapar. Filmi izlerken de çok değişik duygularda yaşadım. Sevindim, hüzünlendim, heyecanlandım ama hiç sıkılmadım. 🙂 Her şeyiyle iyi bir film diyebildim.

Bir Ustanın Elinden Herkül Efsane Başlıyor Filmi (2)

Filmde Neler Oluyor?

Filme gitmeyi düşünenler için hemen söylemeliyim ki filmden beklentilerinizi oluşturacak olan fragmana aldanmayın çünkü sizi daha iyisi bekliyor.

Filmi kısaca özetlemek istiyorum. Tadı kaçmasın. Filmde mitolojik olaylar, savaş, zafer, aşk gibi bir çok etken var. Ama tamamen o aşka bağlanan filmlerden değil. Sadece  iyi şekilde yazılmış bir kahramanın o filmlerde olabilecek aşkı 🙂 Kızlar için söylüyorum ideal erkeği bu filmde göreceksiniz. Ayrıca yoğun olarak savaş sahneleri var. Eşiniz veya sevgilinizle gidebilirsiniz. Her iki tarafta sıkılmadan filmi izleyebilir. Biz kuzenimle iki kız gittik ve çok mutlu evimize döndük. İzleyecek olanlar için iyi seyirler.

Bir Ustanın Elinden Herkül Efsane Başlıyor Filmi (3)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here