Bir çorap düşünün derdinize dava, doğal ilaç gibi, ağrılarınıza çözüm olacak. Düşünmenize gerek yok böyle bir çorap var. Bahsettiğim gümüş çorabın faydalarını söylemek istiyorum; bakteri öldürücü bir etkiye sahip olan gümüş çorap aynı zamanda diyabet hastaları için altın değerinde. Saf gümüş iplikten üretilen bu çorap ile bir saat içinde bakterileri öldürebilirsiniz. Ayrıca ayaktaki mantar sorunu için bire bir çözüm sunuyor. Eee tabi bu kadar etkisi olan çorabın fiyatı da bazı ayakkabılardan pahalı olabiliyor.

Bu Çorap Ayakkabıdan Daha Pahalı (5)

Diyabet Hastaları İçin Gümüş Çorap Şart Olacak

Bu Çorap Ayakkabıdan Daha Pahalı (3)

Diyabet hastaları için ayak bakımı çok önemlidir. Kan şekeri yükselen hastanın vücudu olumsuz etkilenir. Bu durumdan da en çok ayaklar etkilenir. Ayakta başlayan aşınmalar, çoğalan bakteriler diyabet hastalarını daha zor duruma sokar. Bu durumu yaşamak gerçekten zordur. Bunu en iyi bu hastalığı yaşayanlar anlar.

Bu Çorap Ayakkabıdan Daha Pahalı (4)

Saf gümüş iplikten üretilen gümüş çorap diyabet hastaları için büyük bir artı oluşturuyor.  Anti-Bakteriyel ve Anti-Mikrobiyal özelliği sayesinde ayağınızda oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçen bu çorabın aynı zamanda tedavi edici özelliği bulunuyor. Ayağınızda diyabet yüzünden yaralar varsa gümüş çorap yine imdadınıza koşuyor. En kısa sürede gümüş çorap ayağınızda ki yaraları tedavi ediyor. 

Bu Çorap Ayakkabıdan Daha Pahalı (6)

Diyabet hastalarının gönül rahatlığı ile kullanabileceği bu çorabın lastiği ayağınızı sıkmıyor böylelikle kan dolaşımı engellenmiyor. Ödem oluşumunu da engelleyen gümüş çorap, dikişsiz burun özelliği sayesinde  de ayağınızı tahriş etmiyor.

Bakterileri oluşumunu engellemesi ile ayak kokusu gibi dertleriniz de artık olmuyor. Yazın serin kışın ayaklarınızı sıcak tutuyor.

Bu Çorap Ayakkabıdan Daha Pahalı (2)

Kısacası gümüş çorap; diyabete, ayak mantarına, ayak yaralarına, soğuğa-sıcağa, egzamaya, ödeme iyi geliyor.

Bir çorabın bu kadar özelliği olması biraz şaşırtıcı gibi gelebilir ama bu bir gerçek. 🙂

Sevgiyle kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here