Her hafta olduğu gibi bu hafta neler yaparız fikri dışarıya çıkmasakta aklımızda. Değişik fikirler aktiviteler bulmak, sinemaya, tiyatroya bir müzikale gitmek isteriz. Peki bu hafta vizyona hangi film girecek ? Gidebileceğiniz hangi müzikaller ve konserler var ? Merak ediyorsanız hemen cevaplandıralım.

1) Sinema

Eğer bu haftanıza sinemaya giderek başlamak istiyorsanız. IMDB puanı 8.4 olaran ABD yapımı bir korku filmini sizlere tavsiye edebiliriz

bizi-kotuden-koru-1407326364

Bizi Kötüden Koru / Deliver us from Evil, Başrollerinde Eric Bana ve Olivia Munn bulunmaktadır.New York polislerinden Ralph Sarchie, ailevi sorunlar yaşamaya başlar aynı zamanda sıra dışı seri suçları çözmeklede görevlendirilir. Çözmeye çalıştığı esrarengiz olaylar arasında şeytan çıkarma olaylarıyla bilgili bir rahiple tanışır. Olayları inceledikçe, ailesininde bu duruma karıştığını farkeder ve korku, gerilim dolu anlar başlar

 

2) Konser

gncfest2014

Eğer bu haftanızı konser planlarıyla tamamlamak istiyorsanız tam size göre bol katılımlı bir festival bu hafta gerçekleşecek. Pharrell Williams, Rita Ora, Inna, Manga, Model ve Mabel Matiz’in katılımlarıyla gerçekleşecek bu festival İTU stadyumda gerçekleşecek ve gidenler çok şanslı olacak.

 

3) Müzikal

Silk Road Ensemble with Yo-Yo Ma ile çağdaş müziği içinizde hissetmek istiyorsanız bu hafta sizlerin Zorlu Center PSM gişelerine doğru gitmenizi öneriyoruz.

795_1_silkroad-yoyoma-banner

 

4) Karanlıkta Diyalog

Kendinizi onların yerine koyun, zorluğu, karanlığı bu karanlıktan bir ışık elde etmenin ne demek olduğunu anlayın. Bu farklı deneyimi hafta sonu aileniz ve arkadaşlarınızla yaşayabilirsiniz.

İçerik

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here