Bu sezon Diane von Furstenberg’in çıkardığı moda tasarımları ortalığı kasıp kavuracağa benziyor.New York Moda Haftası’nın en çok övgü alan tasarımcısı olan Furstenberg bu sezonda kadınlara gösterişli bir tasarım dizaynı sundu.

jada

Bir çok ünlünün bile merakla beklediği tasarımlar Diane von Furstenberg tarafından sosyal medyaya sızdırıldı.

sdafsadf

“Kendine Güvenden Daha iyi bir Tarz Yoktur” sloganıyla sunulacak olan bu harika tasarımlar önümüzdeki yaz dönemini kasıp kavuracak cinsten.

stev
Dantel, şifon , smoking çeketleri ve jile elbise modelleri ile kadınlar hem güçlü , hem maskülen, hem romantik hemde çok seksi göstereceğe benziyor.

2015-Etek-Modası

 

Yeni trendler bütün modacıları  kıskandıracak cinsten. Tasarımların internete sızdırıldığı andan beri sabırsızlıkla defileyi bekleyen ünlüler adete satın alabilmek için gün sayıyor.

 

2015-moda9

 

2015 sezonu olduğu gibi 2016 yaz sezonuna da bomba gibi hazırlanan tasarımlar bu yazı da kasıp kavuracak cinsten. Harika tasarımlarıyla bilinen Diane von Furstenberg sır gibi sakladığı çalışmasını gün yüzüne bomba gibi çıkardı.

 

Kış-trendi-boyundan-tokalı-pelerin-modeli
Yaz dekorasyonundaki iddalı çalışmaları yanısıra kış dekorasyonunda da oldukça iddalı olan Diane von Furstenberg çalışmalarının internete sızdırılmasını önemsemediğini bundan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

 

BU YAZ’DA KASIP KAVURACAK!

İddialı bir manto , jüli elbise, şık bir çanta, clutch, ipek gömlek, smokin çeketi,süet bot ,platform topuklu ayakkabılar bu sezon kadınlar üzerinde göreceğimiz şık moda türlerinden sadece birkaçı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here