Tüm alışveriş tutkunlarının dikkatine! Siz de alışveriş yaparken, tercih edeceğiniz sitenin güvenilir olmasına önem veriyorsunuz öyle değil mi? Hatta belki de çok beğendiğiniz bir ürünle karşılaşsanız bile sırf site hakkında daha önce bir deneyiminiz olmadığı için alışverişin eşiğinden döndüğünüz zamanlar oluyordur. Bu tedirginliği alışveriş yapmayı sevenler olarak hepimiz yaşıyoruz maalesef… Ama imdadımıza, daha önce siteden alışveriş yapmış olan müşterilerin içimizi ferahlatan yorumları yetişiyor.  Ben de alışveriş yaptığım ve saatlerce ürünlerini incelememe rağmen sıkılmadığım BuldumBuldum.com hakkında bir yazı yazma kararı aldım. Şayet siz de “BuldumBuldum.com güvenilir mi?” diye merak ediyorsanız yazımın devamında anlatacağım deneyimlerimi okumanızı çok isterim 🙂

BuldumBuldum.com Güvenilir Bir Site mi? 

 

buldumbuldumcom-guvenilir-mi-musteri-sikayetleri-nelerdir-2

Tercihinize göre pek çok hediye kategorisi bulunan BuldumBuldum.com, mutluluk hormonlarınızı harekete geçiren kırmızı ağırlıklı site tasarımıyla sizi ilk etapta cezbediyor. Ürünleri incelediğinizde daha önce rastlamadığınız, orijinal ve eğlenceli hediye fikirleriyle karşı karşıya kaldığınızı fark ediyorsunuz. Hatta kendinize hakim olamayıp hepsini satın alabilme potansiyeliniz bile sizi korkutabiliyor 🙂 Sitede anneniz, arkadaşınız, sevgiliniz bunun yanı sıra büyükanne ve büyükbabanız için bile  kişiselleştirilmiş pek çok hediye seçeneği bulabilirsiniz.

 

buldumbuldumcom-guvenilir-mi-musteri-sikayetleri-nelerdir-4

Güncel olarak da Batman, Superman, Şirinler, Susam Sokağı vb pek çok markanın da lisanslı tasarım ürünleri yer almaktadır. Hatta bu kategori, tasarımcılara bile kapı aralayarak tasarımcıların kendi tasarımlarını müşterileriyle buluşturmaları için harika bir platforma dönüşüyor.

 

buldumbuldumcom-guvenilir-mi-musteri-sikayetleri-nelerdir-3

Alışveriş yaptığımız e-ticaret sitelerinde en önem verdiğimiz meselelerden birisi de soru ve sorunlarımıza hızlı bir dönüş alabilmek… Online chat desteği sayesinde, BuldumBuldum.com’un müşteri temsilcileriyle anlık yazışabiliyorsunuz – en sevdiğim özelliklerinden birinin bu olduğunu da itiraf etmeden geçmeyeyim, bonus olsun 🙂 – Çünkü hediye alırken heyecanlı olabiliyoruz ve sorularımıza anlık dönüşler bekliyoruz, bu sistem çok yerli yerinde olmuş.

BuldumBuldum.com’da Kargo Süreci

buldumbuldumcom-guvenilir-mi-musteri-sikayetleri-nelerdir-1

Hepimizin ortak stresi de siparişlerimizin zamanında elimize ulaşmasını istememiz. Kargo takibini güvenli bir şekilde yapan BuldumBuldum.com ürünlerinizin elinize ulaşması için en samimi haliyle yardımcı oluyor. Site, kurye ile gönderim de sağlamaktadır. Siparişinizin tarafınıza daha çabuk ulaşmasını isterseniz kurye seçeneğini de seçebilirsiniz.

buldumbuldumcom-guvenilir-mi-musteri-sikayetleri-nelerdir-5Kurye ya da kargo beklemeden direkt ürünleri yerinden almak isterseniz de BuldumBuldum.com’un şubelerini ziyaret edebilirsiniz 🙂

 

Önemli hatırlatma: Buldumbuldum.com 2018 Ekim ayında faaliyetlerine son vermiştir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here