Yılbaşı hediyeleri seçmek zor iştir. Eğer özel ve anlamlı en önemlisi de kişinin beğeneceği bir hediyeyi bulmak zor iştir. Bu süreçte size bazı fikirler verelim ve arkadaşınızın, sevgilinizin, ailenizden birinin burcuna göre yılbaşı hediyesi seçmiş olmasınız da katkımız olsun. 🙂

Koç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Koç kadını pahalı ve gösterişli hediyeleri severler. Onlara süsleriyle ilgili bir hediye alabilirsiniz. Yılbaşı hediye fikri olarak ise size; kırmızı bir aksesuar kutusu önerebilirim.

Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır?

Boğa kadınına ne hediye alsanız olur. Onun kişisel alanına hitap eden veya işine yönelik bir hediye harika olacaktır.

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri (1)İkizler  Burcuna Ne Hediye Alınır

Bilgiyi seven ikizler kadına öğrenip kendini geliştirebileceği bir hediye alabilirsiniz. Bir oyun, kitap ve film olabilir. Bu tarz hediyeler onun için çok anlamlıdır. Eğer bunlardan birini seçmekte zorlanıyorsanız ona; kozmetik ürünü alabilirsiniz.

Hem maddi hem manevi bir hediye onun için vazgeçilmez olacaktır. Örneği saat alabilirsiniz. Saati güzel bir hediye paketi ve not ile sunmayı da ihmal etmeyin.

Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yengeç burcuna kıyafet alabilirsiniz. Özenli olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca ona klasik veya antika görünümlü bir hediye de alabilirsiniz.

Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?

Aslan kadını renkli hediyelere bayılır. Ona ilginç bir yılbaşı hediyesi verin. Hediyeyi sürekli kullanabilecek olması da önemli. Günlük yaşantısında sizi hatırlayabileceği bir hediyeye bayılacaktır.

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Başak kadını en zor burçlardan. Ama ona hediye almak sanıldığı kadar zor değil. Kıyafet alabilirsiniz. Eldiven, şapka gibi aksesuarlar da onun beğendiği hediyeler arasında.

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi kadının mutlu etmek biraz zordur. Daha doğrusu onu şaşırtmak…. Terazi kadınına sıra dışı bir hediye vermelisiniz. Mesela aksesuar kutusu alacaksanız öyle sıradan olmamalı. Farklı ve daha önce görmediği bir hediye olmalı.

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Akrep burcuna onu şımartan bir hediye alabilirsiniz Almak istediği fakat fırsatını yakalayamadığı bir hediye de olabilir. Onu düşündüğünüzü göstermeniz yeterli.

Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri (2)

Yay özgürlük burcudur. Ona bir tatil veya uçak bileti hediye edebilirsiniz Ayrıca bir konser bileti de onun için en ideal hediyeler arasındadır.

Oğlak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Oğlak burcuna kıyafet haricinde bir hediye almanızı tavsiye ederiz. İşiyle alakalı bir hediye alabilirsiniz. Çalışmayı seven oğlak burcu hobisi veya işiyle ilgili bir hediye alın mutlu olacaktır.

Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

Kova burcuna şık bir aksesuar alabilirsiniz. Kol düğmesi, cüzdan, küpe veya çanta olabilir.

Balık Burcuna Ne Hediye Alınır?

Eğer mümkünü varsa bir ev hayvanı hediye edebilirsiniz. Balık burcu bu tarz hediyeleri çok sever. Veya gümüş bir aksesuar, fular, şapka gibi hediyelerde onun hoşuna gidecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here