Çalışma odaları, ev içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Ortamın huzurlu olması işlerinizi aksatmamanıza, üstünde çalıştığınız işi doğru bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Bu nedenle yaşam alanızı kendi isteğiniz doğrultusunda tasarlamanız gerekir. Düzeni seven biri için çalışma masasının dağınık olması sakıncalıdır. Bu durum rahatsızlıktan, sinire tüm duygularınızı harekete geçirebilir. Oysaki yapılması gereken tek şey odanızı kendinizin dekore etmeniz.

1-çalışma-odası-dekorasyonu-jadelikeyourbite

Evde çok fazla yer kaplamayacak dekoratif ürünler kullanmak istiyorsanız sadece bir masa ve küçük dokunuşlar yeterli olacaktır. Bir dizüstü bilgisayar, küçük bir aydınlatıcı lamba ve çiçekle ortamı hareketlendirebilirsiniz.

2

Odanızı hem yatmak hem de çalışma odası olarak kullanmak istiyorsanız ve yeriniz darsa ortamdan tasarruf etme fikirleri ortaya çıkarmalısınız. Odanızın görünümünü de etkileyen bir fikir ile hem geniş alanlar bulabilir hem de yerinizi minimum alanda daraltabilirsiniz.

3

Ferahlığı, genişliği sevenler için beyaz renkler ve çoklu dolaplar gereklidir. Beyaz neredeyse tüm renkler ile uyumlu olduğundan kombinleme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

5

Daha çok resmi işlerinizde ve evraklarınızın bol olacağı bir çalışma odası hayal ediyorsanız küçük bir masa, kahverengi bir tasarım ve bol kitaplık tam size göre.

4

Geniş bir kütüphane ve sıklıkla gelen misafirleriniz varsa odanızı koyu renkler ile dekore edebilirsiniz. Bu sayede ciddiyetinizi ön plana çıkarmış olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here