En popüler sosyal medya sitelerinden biri olan Facebook’un oyunlarından biri olan Candy Crush, milyonlarca oynayıcısıyla popüler oyunlar listesinden hiç inmedi. Aslında çok basit bir eşleştirmeye dayanan bu oyun öyle zor bölümlere sahip ki birçoğumuz Mario bölümünü geçemeyen küçük kız gibi ağlamamak için zor tuttuk kendimizi.

Öyle bir çılgınlık ki Candy Crush çılgınlığı, kendisine şekilli pastalarda da yer buldu. Gelin sizlerle Candy Crush’ın namı yürüsün diye yapılmış en güzel pastalara göz atalım. Belki siz de Candy Crush çılgını bir sevdiğiniz için yaptırmak istersiniz.

candy crush cilginligi pastalarda 07 candy crush cilginligi pastalarda 09 candy crush cilginligi pastalarda 10 candy crush cilginligi pastalarda 11 candy crush cilginligi pastalarda 12 candy crush cilginligi pastalarda 13 candy crush cilginligi pastalarda 14 candy crush cilginligi pastalarda 02 candy crush cilginligi pastalarda 03 candy crush cilginligi pastalarda 04 candy crush cilginligi pastalarda 05 candy crush cilginligi pastalarda 08 candy crush cilginligi pastalarda 15 candy crush cilginligi pastalarda 01 candy crush cilginligi pastalarda 06

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here