Çanta,şüphesiz her kadının vazgeçilmez tutkusudur.Onu taşıyan kadının stilini,karakterini yansıtır.Genel görüntüyü tamamlamada son rotüş olan çantalar birbirinden farklı yıldızların kollarında hayat buluyor.

Celine Dion


Gittiği her yerde şıklığından bahsettiren Ünlü şarkıcı Celine Dion Paris’te yine bütün dikkati üstünde topladı.Üzerindeki her şeyi marka olan şarkıcı Hermes marka çantası için 79 bin sterlin (354 bin TL ) ödedi.

Angelina Jolie,Kate Winslet,Charlize Theron

Kırmızı halı da Angelina Jolie,Kate Winslet,Charlize Theron gibi ünlülerin tercihi olan Lana Marks yepyeni bir çantayla oldukça dikkat çekti.
Kleopatra adındaki bu çanta elmaslarla çevrelenmiş,18 ayar beyaz altın ve egzotik deriden yapılmış .Çantanın fiyatı da bu güzelliğe sahip çıkıyor .100 bin dolar değerindeki bu çanta sınırlı sayıda üretilmiş.Ne kadar parası olsada birileri bu çantadan mahrum kalacak desenize.

Kim Kardashian

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian da çanta konusunda paradan kaçmayanlardan.Kızı North West’e aldığı Fendi’nin özel koleksiyonuna ait ipek askılı,kadife mini çantanın fiyatının 2 bin dolar(yaklaşık 5 bin lira) olduğu öğrenildi.North West’in bu fiyattan ne kadar haberdar olduğu tartışılır tabi!
Gerçi çocuk bezi çantası olarak kullanmak  üzere 150 bin dolarlık Hermes’in Birkin çantasını seçen yıldızın kızına bu hediye az bile…

Lady Gaga

Tabi yalnızca çocuğu için harcama yapan yok .Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga da köpeğini taşıyacağı çanta için 8 bin lira ödemişti .Şanslı köpekcik!

Bülent Ersoy

Türk sanatcilarımızda asla yabancı yıldızların gölgesinde kalmıyor,aldıklarından oldukça söz ettiriyorlar.
Türkiye’nin divası Bülent Ersoy,sahne aldığı mekan çıkışında 40 bin Euro değerindeki Crococdile derisinden yapılmış Hermes marka çantasıyla geceye damga vurdu.Aşağısı kurtarmazdı elbet…

Şeyma Subaşı

Ülkemizin en çok konuşulan ve takip edilen isimlerinden Şeyma Subaşı da çantalara bir servet yatırıyor. Canta seçimlerini Chloe,Chanel,Valentino gibi markalardan yapan Subaşı aldığı çantalarla gündemden düşmüyor. Fotoğraftaki çantanın değeri ise 10-15 bin TL arası değişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here