El becerinize güveniyor ve “yeter ki fikrim olsun gerisi hayal gücüme ve el becerime kalır” diyorsanız, hiç aklınıza gelmeyecek el yapımı çalışma seçenekleriyle sizi tanıştırmak istiyoruz. Cd’ler yardmıyla hazırlayabileceğiniz avizeler, aynalar, birbirinden ilginç el yapımı hediye seçenekleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz. Heyecanınızı anlıyor bir an önce fotoğraf ve videolarımızı incelemek istiyorsunuz değil mi? O halde sizi cdlerden elde edebileceğiniz el yapımı çalışma seçenekleriyle baş başa bırakıyoruz.

Cd’lerden Nasıl El Yapımı Hediyeler Yapılır?

Kendisini seven bir arkadaşınız için harika bir ayna yapabilir, şıklığına önem veren arkadaşlarınız için şık bir bileklik yapabilir, sevgilinizin duvarlarını aşk figürleriyle süsleyebilirsiniz. Bütün el yapımı çalışma seçeneklerimizle tanışmaya hazır mısınız?

Birbirinden Güzel El Yapımı Çalışmalar

Cd’lerden Yapılan El Yapımı Avizeler

1

Parıl parıl parlayan bir avizeye sahip olmak ister miydiniz? Hem de bu avizeyi kendi ellerinizle hazırlayacaksınız. İsterseniz cdleri eşit büyüklükte kesip yapıştırarak yuvarlak bir avizeye, isterseniz de cd’leri biraraya getirerek farklı şekillerde avizelere sahip olabilirsiniz. Zevk ve seçim sizin!

Cd’den Yapılan El Yapımı Ayna Çalışması

2

İsterseniz kendi evinizi bu şık ayna ile süsleyin, isterseniz de doğum günü yaklaşan sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak hazırlayın. Sevdikleriniz bu güzel jestinize bayılacaklar.

El Yapımı Bardak Altlıkları

3

Cd’lerden harika bardak altlıkları yapabileceğinizi daha önce hiç düşünmüş müydünüz?

El Yapımı Bileklik Modelleri

4

Takıp takıştırmayı seviyor, şıklığınız için her şeyi yapabiliyor musunuz? O halde güzel bir bileklik için cd’lerden yararlanmayı da düşünüyorsunuzdur. Düşünmediyseniz de bu güzel bileklikten sonra düşündüğünüze eminiz.

El Yapımı Duvar Süsleri

5

Sevgilinizin duvarını süslemek için cd’lerden yardım almaya ne dersiniz? Yapacağınız bu güzel jest ile sevgilinizi kendinize bir kez daha aşık edeceksiniz.

Cd’den Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

El Yapımı Ev Aksesuarları

6

Cd’ler yardımıyla eski bir sehpayı mükemmel ve şık bir hale getirebilir, cd’ler ile harika duvar süslerine imza atabilirsiniz. El yapımı çalışma seçenekleriyle evinize harika bir görünüm kazandıracaksınız.

Cd’lerden Yapılabilecek Hayvanlar

7

Biraz fazla el becerisi isteyen bu el yapımı çalışma seçenekleriyle gören herkesi şaşkına çevireceksiniz.

CD’lerden Oluşan El Yapımı Çalışma

8

İster kendi gitarınızı isterseniz de sevdiklerinizin gitarını cd’ler ile mükemmel bir şekilde süsleyecek, havanıza hava katacaksınız.

Cd’ler Yardımıyla Hazırlayabileceğiniz Hayvan Süsleri

9

İster balık, ister baykuş, isterseniz de yapabileceğinize inandığınız başka bir hayvan modeli. Bu el yapımı çalışma seçenekleri ile çocuklarınızı çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Cd’den Balık Nasıl Yapılır?

İlginç El Yapımı Çalışma Seçenekleri

10

Cd’lerden yapılabilecekler konusunda sınır yok değil mi? 🙂

Cd’lerden Elde Edilebilecek Aydınlatma Çalışmaları

11

Cd’ler ile evinizi aydınlatabileceğinizi biliyor muydunuz?

Cd’lerle Süsleyebileceğiniz Kutular

12

Cd’leri keserek, sıradan kutuları çok şık bir hale getirebilir, dilerseniz sevdikleriniz için güzel bir el yapımı hediye seçeneği hazırlayabilirsiniz.

CD’lerle Aksesuar Süsleme

Çocuklar İçin El Yapımı Çalışma Seçenekleri

13

Bozuk bir cd ile çocuklarınız için harika bir oyuncağa imza atabileceğinizi biliyor muydunuz? Çocuklarınız pahalı oyuncaklar yerine bu el yapımı oyuncak seçeneklerini sevecekler.

El Yapımı Peçetelik

14

Peçetelikleriniz bile şık olmalı değil mi? O halde evinizdeki sıradan bir peçeteliği harika bir peçeteliğe dönüştürmek için acele etmelisiniz.

El Yapımı Duvar Saatleri

15

Duvar saatlerinizi kendi ellerinizle ve bozuk cd’lerle hazırlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

El Yapımı Saksı Çalışması

16

Çiçeklerinizde cd’ler yardımıyla süslenmeyi hak etmiyor mu?

El Yapımı Askı Süsler

17

Evinizi cd’ler yardımıyla süsleyerek, evinize harika bir görünüm kazandırmak istemez misiniz?

 

Cd’den Sınıf Süsü Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here