Her kadın, ince narin ayakları, minicik bilekleri ve naif detayları ile özünde çok güzeldir. Ama yaşam standartları, iş ya da çocuk koşturmacaları, kariyer stresi altında ezilir giderler ve çoğu zaman kendilerine ayıracak pek fazla vakitleri olmaz. Çünkü kadın, çiçek misali,sevdikçe, ilgilendikçe, bakım yaptıkça ve aynı zamanda güzelliğinin farkında oldukça güzelleşir. Bu yüzden erkeklerin birincil görevi, kadınların kendilerine zaman ayırması için gereken olanakları yaratmak ve onları gereken ilgi ve sevgiden mahrum bırakmamak olmalıdır.

Hepimiz televizyonlardan görüyoruz her gün. Birbirinden, güzel gözleri, orantılı ve düzgün vücutları ile göz dolduran bu kadınlara hepimiz imrenerek bakıyoruz. Neyimiz eksik diye düşünüp kendimizi heder edeceğimize hemen bir şeyler yapmak gerekir diye düşündük ve hepimiz için harekete geçtik. Eğer siz de çekici bir kadın olmak istiyor fakat işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, hiç telaş yapmayın. Çünkü bizler size en can alıcı noktalarından adımlar attırarak sizleri çekiciliğin üst boyutlarındaki kadınlarla aynı düzeye ulaştıracak detaylar sunacağız.

Alımlı Bir Kadın Olmanın En Pratik 10 Yolu;

1.Uzun Saçlar;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey4

Bir kadını kadın yapan şeylerin başında geliyor uzun saçlar. Tamam kabul ediyoruz, bir çoğumuz düzleştiricilerin gölgesinde kaybediyoruz yarısını ve ister istemez uzun süreler boyu kısa kullanmak durumunda kalıyoruz saçlarımızı. Ama gereken bakımı yaptırıp, yeterli önemi gösterdiğimizde capcanlı saçlarla çekici bir kadın olma yolunda ilk adımı atmaya hazırlanabiliriz.

2.Topuklu Ayakkabı Şart;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey7

Kadınlara has bir başka unsurlardan biri de topuklu ayakkabıdır. Çıkardıkları davetkar tıkırtılarla baş döndüren topuklu ayakkabılar, çekici kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

3.Dudaklar Çok Önemli Olduğu İçin İddialı Rujlar Tercih Edilmeli;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey6

Genellikle kırmızı, iddialı ve kendinden emin renklere sahip rujlarla harikalar yaratabilirsiniz. Gülüşünüzü ve dudaklarınızı iyi kullandığınız sürece bu size hep bir artı kazandıracaktır.

4.Zeka Ve Esprileri Karşılama Şekli de Çok Önemli Bir Etkendir;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey18

 

Kötü ve rencide edici bir espri karşısında bile asla özgüveninizi kaybetmemeli, bu durumu etkili bir gülümsemeyle karşılayabilirsiniz.

5.Etkileyici Bir Parfüm;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey8

Koku bir kadının her şeyidir. Kesinlikle bir kadın, günün her saatinde hoş kokmalıdır. Her türden insanı derinden etkileyen ve duygularını harekete geçiren en temel duyulardandır koku ve bu yüzden bu silahı iyi kullanmalısınız.

6.Karşınızdaki İnsanın Gözlerinin İçine Bakarak Konuşmanız Önemli;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey16

Kadın olarak bir silahınız da gözleriniz ve bakışlarınızdaki anlamdır. Kim olursa olsun biri ile konuşurken, gözlerinin içine derin ve anlamlı bir şekilde baktığınızda hem onu derinden etkileyecek hem de kendinizden daha emin bir duruş sergileyeceksiniz.

7.İlgisizlik;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey17

Her şeye değil ama etkilemek istediğiniz kişinin bazı hareketlerine ve özellikle sizi etkileme çabalarına karşı kayıtsız bir tavır sergilerseniz bu durumdan yüzde yüz başarılı çıkacağınızı garanti ediyoruz.

8.Yürüyüş Biçimi de Yapı Taşlarından Biridir;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey5

Erkekleri en çok etkileyen noktalardan biri de yürüyüşünüzdeki inceliğinizdir. Bütün endamınızı gözler önüne seren yürüyüş biçiminizi kadınsallığınıza uydurarak ve özellikle süzülerek yürüdüğünüzde kendiniz bile yarattığınız etkiye şaşıracaksınız. Zaten bir kadın dans eder gibi yürümelidir öyle değil mi?

9.Gizemli Olmak;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_sey1

Asla her şeyinizi açık açık ve tüm detaylarına kadar kimseyle paylaşmayın. Bu hayat tarzı olarak da çok önemli bir etkendir. Sizi bütünüyle bilen biri asla merak etmez. Merak etmediği şeye ilgi duymayan erkeklerin de hemen hevesi kaçar. Siz gizemli olmayı her halükarda elden bırakmayın.

10.Kendinizin Ve Güzelliğinizin Yarattığı Etkinin Farkında Olmanız Yeterli;

cekici_bir_kadin_olmak_istiyorsaniz_ihtiyaciniz_olan_10_se3

Siz kendinizin farkında olursanız, herkes yerini bilir ve ona göre davranır. Güzelleşin ve bunun farkında olduğunuzu herkese gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here