Piyasada pek çok güzellik ürünü bulabilirsiniz. Sadece güzellik ürünü bulmakla kalmayıp hayal ettiğiniz dudaklara, burna ya da yüze kavuşmak için estetik de yaptırabilirsiniz. Güzellik piyasası inanılmaz geniş bir piyasa ve birileri buradan büyük para kazanıyor, ona eminiz.

Kadınlar olarak birçoğumuz güzellik ürünlerinin birçoğuna aşinayız. Ancak bazıları gerçekten akla zarar! Size güzellik vaad eden bu ürünleri kullanmak biraz cesaret istiyor. Biraz mı? Baya baya cesaret istiyor. Dünya genelinde hangi oranda kullanıldığını merak ettiğimiz cesur kadınlar için akla zarar 10 ürün sizlerle beraber.

10. Ok gibi kirpikler hiç bu kadar kolay olmamıştı.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 05

Bu bir elektrikli maskara. Kirpiklerinizi fazla uğraşa gerek bırakmadan hem kıvırıyor, hem de boyuyor. Ancak böyle bir mekanizmayı göze yaklaştırmak kesinlikle biraz cesaret işi.

9. Tırnaklarımı kesmekle bile uğraşamam diyenler için geliyor!

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 06

Görselde gördüğünüz icat tırnak zımparası. Ülkemizde hiç görmedim, görmek de istemem. Kendisi tırnaklarınızı kesiyor.

8. Sivilce patlatmak hiç bu kadar modern olmamıştı.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 08

Sivilcelerinizle oynamayın, onları sıkmayın deyip duran güzellik uzmanları varken bu icat nasıl ortaya çıktı bilinmez. Bu icat demir bir çubuk ve iki ucunda minik aparatlar bulunuyor. Bu aparatların biri siyah noktalarınızı, diğeri ise sivilcelerinizi dışarı çıkarmak için.

7. Ohhh biraz da gıdıma masaj.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 09

Biliyorsunuz ki yaşlanmayı önlemenin en iyi yolu kan dolaşımını hızlandırmaktır. Kan dolaşımını hızlandırmak için tercih edilen yöntem ise masaj yöntemidir. Asyalılar -evet, yine onlar- bu işin de bir kolayını bulmuş ve siz yorulmayın diye böyle bir masaj aleti çıkarmışlar ortaya.

6. Beni bıyıklarımla sev.
cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 04

Evet, bu ürünün ülkemizde çok satıldığını, baya popüler olduğunu biliyorum ama yine de siz korkmuyor musunuz yüzünüze doğru yaklaşan bu demir parçadan? Bence kullanması cesaret isteyen şeylerin en ilkeli.

5. O ne o?

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 12

Halk arasında bir tabu olan kadınların adet döngüsüne dair bildiğimiz ve neredeyse tek kullandığımız ürünler hijyenik pedlerdir. Ancak bu yukarıda gördüğünüz minik huniler de bu amaç için kullanılıyor. Kafanızda bir soru işareti mi oluştu? Çok normal.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 03

Sanıyorum bu videodan işleyişini az çok anlamışsınızdır. Menstrüasyon kabı denen bu icat, tamponun bile neredeyse bilinmediği ülkemizde kendine pek yer bulamayacak gibi gözüküyor.

4. Evinizde bir güzellik merkezi açabilirsiniz.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 13

Bu icat da iğneli bir yüz roll-on. Bu iğneli roll-on’u yüzünüze uyguluyorsunuz, ardından yüzünüz sünger kıvamına geliyor, böylece uygulanan her üründen maksimum yarar sağlayabiliyorsunuz. Tabi ki bu şekilde iğneli bir mekanizmayı evde, doktor kontrolünde uygulamamak epey bir riskli olsa gerek.

3.Burun estetiğine ne hacet?

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 14

Yine Asyalılardan bir güzellik icadı. Bu icat sayesinde burnunuz daha dar, ya da ucu daha kalkık gözükebilir. Yalnızca düzenli kullanmanız gerekiyormuş.

2. Ben neden Angelina Jolie’yi kıskanacakmışım? O beni kıskansın!

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 16

Dudakları anlık bir şekilde dolgunlaştırmak için kapak misali küçük aparatlar çıktı. Bu aparatlar sayesinde dudaklarınızı çekiyorsunuz ve dudaklarınız bir süreliğine daha dolgun gözüküyor.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 07

Hatta bu da bir diğer versiyonu. Ancak bu aşamada göz ardı edilen bir şey var: Bu icat dudakların erken yaşta sarkmasına neden olabilir. Aynı zamanda dudak çevresinde morluk yaratabilir. Siz en iyisi dudak dolgunlaştırıcı makyaj hilelerinden yardım alın, ya da dudak dolgusu işlemi için bir doktora başvurun.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 10

Yukarıda gördüğünüz kızcağız da buna benzer bir aparatı kullandıktan sonra şişen dudaklarına resmen inanamıyor.

1. Sen sus, gözlerin konuşsun.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 01

Asya tarafında bol bol bulabileceğiniz bu maskeler yüzünüzü daha ince tutmanız, kırışıklıkları önlemeniz için. Ne zaman kullanılıyor, nasıl işliyor hiçbir fikrimiz yok. Açıkçası pek merak da etmiyoruz. Sadece bu garip icadın güzellik vaad etmesi konusundaki şaşkınlığımızı devam ettiriyoruz.

cesur kadinlar icin 10 akla zarra urun 02

Bu da bir diğer modeli. Bunda ağız kapanmıyor. Daha rahat bir model yani. Kullanılması gerektiğine ikna olmak için bu yeterli miydi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here