Sizde de öyle oluyor mu bilmiyorum. Ama kış geldiğinde bırakın banyodan sonra kremlenmeyi, banyoya girmek bile istemiyor canım. Öylesine üşüyor, öylesine üşeniyorum. Gerçi banyoya girince çıkmak bilmemek denen meret bende de var, ama yine de kış ayları vücudumun nemsiz kaldığı aylardan oluyor…

Aslında çoğu insan benimle aynı hisleri paylaşıyor, bunu biliyorum. Derken… Yıllardır çoğumuzun evinde en az 1 tane ürünü bulunan Nivea Duşta Vücut Kremi‘ni çıkardı. Diğer vücut nemlendiricilerden farkı, kremi banyo rutini sırasında kullanmanız ve üstüne bir de durulanmanız.

İki çeşidi var. Biri kuru ciltler için olan badem yağı içeren çeşidi (mavi), diğeri ise normal ciltler için, deniz mineralleri içeren çeşidi (beyaz).

Yalnız eğer kullanmayı düşünüyorsanız şunu peşin peşin belirtmek isterim ki, mavinin içinde dediğim gibi badem yağı var. Badem yağının kıl köklerine olan desteğini hepimiz biliyoruz. Tüylenme problemi yaşanabilir belki. Benimki de bundan ama ben çok fazla kullanmıyorum ve böyle bir etki de gözlemlemedim, bunu da belirtmek isterim.

Kullanımı ise çok basit. Her zamanki gibi yıkanıyorsunuz ve banyo rutininizin son kısmına bu kremi ekliyorsunuz. Elinize bir miktar alıp, kan dolaşımınızın hızlanması için hafif masaj yaparak vücudunuza kremi dağıtıyorsunuz. Sonrasında durulanıp kurulanıyorsunuz. Ve böylece, duştan çıkıp pambık bir tene kavuşmuş oluyorsunuz, tekrar kremlenmekle uğraşmamak da cabası 😀

Çeşitli mağazalarda 12TL ile 15 TL arasında değişen fiyatlar gördüm. kadar değişen fiyatlarını gördüm. Gramajı ise 250 ml.  Fiyat olarak fena değil. Şimdiyse kendi yorumlarımdan bahsetmek isterim.

Klasik Nivea diyebilirim. Kokusuyla, nemlendirmesiyle. Eğer Nivea’nın diğer ürünlerinden memnunsanız, bundan da memnun kalacaksınız. Aşırı uzun süreli bir nem var diyemem, yani banyodan çıkınca krem sürmekle bu aynı şey değil bana göre. Ama nemsiz kalmayayım diyorsanız, banyodan çıktıktan sonra üşeniyorsanız kremlenmek için size göre bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Siz bu ürünü denediniz mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın 🙂 Sevgiler <3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here