1. Poşetin İçine Koyup Sokağa Bırakmışlar!

Manisa’nın Kula ilçesinde yaşanan bu skandalda bir kadın yeni doğmuş bebeğini poşete koyarak sokağa attı. Boş bir araziye yeni doğmuş bebeği poşete sararak bırakan kadın suçunu itiraf etti.İşine giden bir vatandaşın aracını park ederken bebeği fark etmesiyle bebeğin hayatı kurtuldu.

2. Bebeği Esnafa Bıraktı Bir Daha Gelmedi

Bu da oldu! İzmit’te bir kadın tuhafiye dükkanına girdi ve hemen geleceğini söyleyerek 1 yaşındaki erkek bebeği bırakıp kayıplara karıştı. Daha sonradan kadının çocuğun annesi değil bakıcısı olduğu öğrenildi.Başka bir iş teklifi aldığını ve izin verilmeyeceğini düşünerek çocuğu öylece bıraktığını söylemiş. Vicdansızlığın bu kadarı!

3. On Çocuğunu Bırakıp Gitti

Ankara’da gerçekleşen bu olayda hurdacılıkla geçimini sürdüren bir adam bir gün eve döndüğünde eşini bulamadı. 10 çocuğun yoksulluktan başka akrabalarda kaldığı öğrenildi. Yaşları değişen çocukların hiç okula gitmediği öğrenildi. Aynı zamanda çocukların vücudunda morluklar gözlemlendi.Her ne kadar şartlar zorlu olsa da bir anne 10 tane çocuğu terk edip nasıl gidebilir yorum sizin.

4. Ölüme Terk Etti

Yasak aşk sonrası dünyaya getirdiği kız çocuğunu gözünü bile kırpmadan sokağa attı. Sokağa terk edilen masum bebek oracıkta öldü. 19 yaşındaki kadın bebeği doğurduğu sırada kafasının çarptığını ve öyle öldüğünü söylemiş olsa da ne fayda hayatı daha başlayamadan biten bir bebek var ortada ne yazık…

5. Çocuğun Ölümüne İzin Verdi

Bu da oldu! Engelli ve sara hastası 16 yaşındaki oğlunun denize düştüğünü iddia eden kadın kasten öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.Kendisinin bir suçu olmadığını söyleyen kadının hasta oğlunu kasıtlı bir şekilde denize ittiği öğrenildi.

6. Çocuklarını Aç Bırakıp Gitti

Suriye’deki iç savaştan kaçıp Adana’ya sığınan Suriyeli ailenin 5 çocuğu annelerini onları terk ettiğinden beri çok zor günler geçiriyor. Babaları mecbur işe gitmek zorunda olduğu için en küçüğü 2, en büyüğü 10 yaşında olan 5 çocuk açlıkla ve sefillikle yaşıyor. Evde açlıktan ağlamaya başlayan çocuklara komşu yardımı yetişti. Polislerin gözetimi altına alınan çocukların acı dolu yaşamı herkesin yüreklerini dağladı.

7.Vicdansız Çift Çocuklarını Çöpe Attı

Bursa’da meydana gelen bu olayda evlilik dışı olarak meydana getirdikleri çocuklarını çöp konteynerine attılar. Bebeği evde kendi başına dünyaya getiren kadın baygınlık geçirdi ve bebeğin babası bebeği alarak bir poşete koydu çöpe bıraktı. Akıllara durgunluk veren bu olayda müebbet hapis cezası alan çift tekrar hakim karşısına çıktı ve aynı cezayı aldı. İşte adalet!

8.Çocuğunu Eve Kilitledi Sevgilisinin Yanına Gitti!

Müge Anlı’nın programında yer bulan bu olay oldukça tüyler ürpertici. Engelli oğlunu hiç düşünmeden eve kitleyen giden anne bakamadığını ve devletin bakmasını istediğini söyledi. Kendine başka bir hayat kurma çabasında olan anneye tepkiler çığ gibi büyüyor.

9. Bu Nasıl Anne?

Kayseri’de 7 gün önce cami tuvaletinde 10 aylık bir bebek bulundu.Kamera kayıtlarından annenin kim olduğu tespit edildi ve acı gerçek daha sonra öğrenildi. Bebeğini cami tuvaletine bırakan kadının 4 evlilik yaptığı ve yaptığı evliliklerden 5 çocuk sahibi olduğu öğrenildi. 3 çocuğunu babalarına,birini ise evlatlık verdiği anlaşıldı.Son olarak 10 aylık çocuğunu da cami tuvaletine bırakan kadın ‘bu nasıl anne?’ dedirtti.

10. Üç Çocuğunu Terk Etti 42 Yıl Sonra Bulundu

Tam 42 yıl önce ortadan kaybolan üç çocuk annesi kadının sağ olduğu ve sahte bir isimle yaşam sürdüğü öğrenildi.
ABD’DE yaşanan bu olayda Lula Ann Gillespie-Miller adlı bir kadın, 1974 yılında, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra ortadan kayboldu. Çocuklarını bırakıp gitme sebebi olarak anne olmak için genç olduğunu öne süren kadın çocuklarının velayetini ailesine bırakıp gitti. 69 yaşındayken çocuklarını bırakıp gittiğini itiraf eden kadın o güne kadar kullandığı ismin gizli tutulmasını istedi. 42 yıl sonra sağ olması bile büyük bir mucize!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here