Günlük hayatınızda dahi daha çekici görünmek ve ayna karşısında kendinize karşı en ufak bir bakışınızda dahi özgüveninizi tazelemek ister misiniz? O zaman sizler için harika tüyolarımız var!

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 03

Kırmızı ruju doyasıya kullanın.

Kırmızı ruj kullanabilmek için ille özel bir gün beklemenize gerek yok. Doğru makyaj malzemeleriyle ve kıyafetlerle kombinlediğiniz takdirde bu özel ruju günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Daha çekici hissetmeye ihtiyaç duyduğunuz günlerde ten renginize uygun bir kırmızı ruju sürmekten çekinmemelisiniz.

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 07

Dantelli kıyafetleri her daim tercih edin.

Dantel detaylı kıyafetler bir kadının zerafetini her daim öne çıkaran detaylardan biridir. Daha çekici hissetmek ve görünmek istediğiniz takdirde dantelli kıyafetlerden yardım almanızı öneririm. Dantel detayı kadınlarda adeta sihir etkisi yaratıyor ve feminen görüntüyü kesinlikle artırıyor.

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 06

Mini parçalardan yararlanın.

Bacaklarınıza güveniyorsanız mini parçaları kullanmanızı öneririm. En kısa yoldan çekici hissetmenin anahtarıdır mini parçalar. Eğer bacaklarınızla ilgili probleminiz varsa kalın külotlu çoraplarla da deneyebilirsiniz. Her iki türlü de sizi mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 02

Dumanlı göz makyajını deneyin.

Etkileyici gözlere sahip olmak hissettiklerinizde 1-0 kazanca neden olacaktır. Bakışları ön plana çıkarmanın  en garanti yolu ise kuşkusuz dumanlı göz makyajlarıdır.

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 01

Topuklu ayakkabılar giyin.

Bir kadın için topuklu ayakkabı giymek demek çekicilik seviyesini sadece bir hamlede üst kademelere çıkarmak demektir. Her kombine yakışacak bir topuklu ayakkabı elbet bulunur ancak önemli olan topuklularla yürüyebilmektir.

her daim cekici hissetmek icin tuyolar 04

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here