Her filmseverin gözünü kamaştırır evin içine bir yerlere gizlenen sinema odaları. Her filmseverin hayali bir gün evinde son model ses sistemine sahip, rahat hissettirecek bir sinema odasına sahip olmaktır. Hayalinizi belki de gerçekleştiremeyiz ama size sinema odaları konusunda çok beğendiğimiz görselleri gösterebiliriz.

Sinema deyince perdesiz olur mu hiç? Sinema odası için ilk olmazsa olmazımız elbette geniş bir ekran ya da tıpkı sinema salonlarındaki gibi görüntüyü net gösterecek bir perde.

Madem sinemaya gitmiyoruz, o halde rahatımızdan da ödün vermeyelim ve sinema odamızı en rahat koltuklarla donatalım. Bu koltuklar varken ne yapalım biz dışarıdaki rahatsız sinema salonlarını?

Film bittiğinde açılacak ışıklar da diğer maddeler kadar olmasa da önemli bir ayrıntı bizce. O ruhu yaşamak ister insan. Bu nedenle sadece kenarlarda yer alacak led ışıklardan yararlanabilirsiniz.

Ve diğer olmazsa olmaz hiç kuşkusuz projeksiyon. Pahalı bir malzeme olduğunu biliyoruz ancak teknolojinin kolayca bulunabildiği ver alınabildiği bu günlerde artık uygun fiyatlı projeksiyon da bulmak mümkün.

Hatta sinema odası için bazen koltuğa bile gerek yok. Rahat minderleri atın ve filminizi izlerken boylu boyunca uzanın, rahatınıza bakın.

Bir de kemerden böyle bir perde gerdiğinizi düşünürsek evinizde yapacağınız bu oda küçük de olsa büyük de olsa size sinema salonlarından çok daha büyük bir haz verecektir.


Eh tabi bir de film afişlerine yer verirseniz artık evdeki kimse sinemaya gitmek için evden çıkmakla uğraşmaz, dilediğinizce film keyfi yaparsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here