Deri pantolonlar son bir kaç sezondur oldukça moda. Kış sezonu için en büyük avantajı fazla renk seçeneği ve deri ceketlerle birlikte kullanılıyor olmasıdır. Bu sezonun trend renkleri arasında bordo, siyah, , kahverengi deri pantolon modelleri oldukça fazla.

Deri pantolon söz konusu olunca insanların aklına daha fazla aykırılık gelir. Aslında deri pantolon ile çok kombinler oluşturabilir dilediğiniz mekanda bu pantolonu kullanabilirsiniz. Her kadının dolabında bulunması gereken önemli bir parçadır.
Deri Pantolon 8

Şık bluzlarla, clutch çantalar ve topuklu ayakkabılar ile özel davetlere katılabilirsiniz.

Deri Pantolon 6

Günlük yaşamınızda yarım botlar ile süper skinny jeanleri kombinleyebilirsiniz.

Deri Pantolon 5

İş yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz deri pantolonun rengine özen gösterin. Her zaman kullandığınız krem bluzunuzu, siyah deri pantolon ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Deri Pantolon 4

Günlük yaşamında deri pantolonun göze çarpmadan sade bir şıklık ile kombin etmek isteyenler yamalı deri pantolonları tercih etmelidir.

Deri Pantolon 3

Yarım botlar ve siyah bluzlarla kombinini rahatça yapabileceğiniz deri pantolonları istediğiniz zaman, farklı parçalar ile renklendirebilirsiniz. Bu yıl yamalı deri pantolonlar moda.

Deri Pantolon 2

Stiletto ayakkabılar ile dar paça deri pantolonları kombin edebilirsiniz. Bu günü şık ve modaya uygun geçirmek isteyen hanımlar için oldukça ideal.

Deri Pantolon 1

Bordonun inanılmaz büyüsüne eşlik eden siyah ve beyazla mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca bu yıl en moda renk bordo. Bordo deri pantolonlar ile ikon haline dönüşebilirsiniz.

Deri Pantolon

Renkli deri pantolonları kombin ederken dikkat etmeniz gereken tek nokta nereye gidiyor olacağınız. İster bluz, ister gömlek deri pantolon için bunlar hiç fark etmez. Dilediğiniz kombini yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here