Her kadın göğüslerinin güzel ve dolgun görünmesini ister. Çünkü kadınlar giydikleri her elbisenin içinde güzel görünmek, aynaya her baktıklarında mutlu olmak ve eşleri tarafından her zaman arzu edilen kadın hemcinsleri tarafından da konuşulan kadın olmak isterler. İşte bu yüzden özellikle de bu yazımızda küçük ve sarkmaya meyilli göğüsler için, göğüsleri dolgunlaştırıcı, dikleştirici ve güzelleştirici bazı ipuçları vereceğiz.

Altın Kural: Dikkatli Sutyen Seçin

Dolgun Göğüsler İçin Öneriler (3)

Bazı sutyenler göğüslerin sağlığı ve güzelliği için bir takım destekleyicilik sağladığı gibi bazı sutyenlerde tam tersi şekilde etki etmekte ve göğüsleri sarkıtmakta rol oynamaktadırlar. Öncelikle bu kurala dikkat edilmeli. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerden yapılan sutyenler kullanılmalıdır.

Özel  Tasarım  Sutyenlerle  Seksi  Göğüsler

Dolgun Göğüsler İçin Öneriler (4)

Bilindiği gibi bazı özel tasarım sutyenler göğüsleri dikleştirmede ve dolgun göstermede adeta bir numaradırlar. Mesela Pushup sutyenler. Göğüslerini dolgunlaştırmak ve dikleştirmek için operasyon geçirmekten korkan veya cesaret edemeyen kadınlar için bulunmaz bir nimet gibidir bu sutyenler. Eğer siz de bu konudan muzdaripseniz hemen bir mağazaya gidip bu sutyenlerden alabilir güzel dolgun ve seksi göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüslerinize  Masaj Yapmayı  İhmal Etmeyin

Dolgun Göğüsler İçin Öneriler (1)

Göğüslerin büyümesi oldukça uzun vadeli ilgi ve süreklilik isteyen bir işlemdir ve sabır gerektirir. Bu yüzden sağlıklı güzel ve dolgun göğüslere kavuşmak istiyorsanız onlara masaj yapmayı ihmal etmeyin. Çünkü göğüslerinize yapacağınız masajlarla göğüsler kendine gelecek, güzelleşecek dolgunlaşıp irileşecektir. Peki göğüs masajı nasıl yapılır? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Öyleyse kısaca bundan da biraz bahsedelim. Öncelikle diz ve ellerinizi yere koyun (emekler gibi) sırtınızı ve başınızı dik tutun. Bacaklarınızı kalça seviyenize dek havaya kaldırıp çapraz hale getirin. Dirseklerinizi bükerek gövdenizi yere doğru indirin. Bir kaç saniye bekleyip ilk pozisyonunuza dönün.ve hareketi 20 kez tekrarlayın. Ardından yere uzanın. Omuzlarınız yerle tamamen temas etsin. Bacaklarınızı havaya kaldırıp çapraz hale getirin. Kollarınızı önce vücudunuza paralel biçimde yana uzatın, sonra dümdüz ve gergin olarak yukarı kaldırın ve ellerinizi birleştirin. Bir kaç saniye bekleyip ilk pozisyonunuza dönün ve 20 kez tekrarlayın. Bu özel masajın detaylarını diğer yazılarımızdan bulabilirsiniz. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki bu masajda süreklilik önemlidir. Ne kadar uzun süreli yaparsanız etkisini o kadar çabuk hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here