Her kadın etkileyici ve çekici bakışlara sahip olmak ister. Çünkü ilk etki bakışlarda gizlidir. Gizli olanı ortaya çıkarmak ise büyük bir marifettir, bu marifette sizler için seçtiğimiz bu 10 özel rimel ile ortaya çıkacak. Dolgun kirpiklere seksi bakışlara sahip olmak 10 tercihle artık çok daha kolay… Kirpik uzatma yöntemleri arasında en doğalı olan rimeller için 10 farklı öneri de bulunduk gelin birlikte bakalım.

 Rimel Önerisi

10) Max Factor

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (1)

Max Factor False Lash effect teknolojisi ile kirpiklerinizi kökten uca hacimlendirirken makyajınıza ve bakışlarınıza hareket katacak özel fırçasıyla da kirpiklerinize estetik bir uyum sağlayacak.

9)Laura Mercier

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (2)

Laura Mercier özel markalar arasında yerini almış bir kalite. Güvenilir ve beklenen sonucu veren en özel isimlerden bir tanesi. Siz tercih edin bakışlarınızı ona bırakın, o gerisini halleder…

 

8)Loreal Paris

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (3)

Loreal Paris yılların verdiği deneyim ile her geçen gün en özel ürünlerini kullanıcılarına güvenle sunan bir diğer markalardan. 4D teknolojisi ile kirpiklerinize adeta yeni bir boyut kazandıran loreal ile çarpıcı bakışlara ve dolgun kirpiklere sahip olmak çok kolay.

 

7) MAybelline

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (4)

Maybeline markasının Volume Express serisi reklamlarını muhakkak izlemişsinizdir. Masmavi gözlerde adeta kedi bakışlar, bir göre bir daha bakıyor…Tek tek ayrılmış oldukça dolgun kirpikler…Mümkün mü? Evet volume express’le mümkün. Kirpik şekline göre eğimli tasarlanmış fırçası ile baştan sona tüm kirpiklerinize tek tek ulaşıyor ve mükemmel bir sonuca ulaştırıyor.

 

6) Dior

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (5)

Dior’un suya dayanıklı özel rimeli ile artık rimelim akacak mı endişesi yaşamadan tüm gün kalıcı etkisiyle taze bir makyaja sahip olabilirsiniz. Yenileme ihtiyacı duymayacağınız ve sudan etkilenmeyen bu rimel tüm beklentilerinizi karşılayacak.

 

5) Givenchy

 

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (6)

GIVENCHY oldukça özel ve benzerlerine göre daha yüksek bir fiyata sahip. Ama kullanıcısını hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan ve verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alabileceğiniz ender güvenilir markalardan.

 

4) Clarins

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (7)

Clarins de tercih edeceğiniz ilk 10 markanız arasında olabilecek ve arzu ettiğiniz kirpiklere kavuşabileceğiniz diğer bir özel marka olarak kozmetik dünyasındaki yerini alıyor.

 

 

3) Avon

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (10)

 

Avon spercta lash rimel’i size makyajınızın yoğunluğuna göre 3 kademe sürüş deneyimi sunuyor.

2) Golden Rose

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (9)

Hem kaliteli hem de uygun fiyat arayan kadınların vazgeçilmez markalarından biri de Golden Rose…

 

1) MAC

 

Dolgun kirpikler için 10 özel rimel önerisi (11)

MAC her kadının güvenle kullanabileceği ve verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alabileceğiniz kirpiklerinizi adeta baştan yaratabilecek oldukça özel rimeller üreten bir marka. Denemediyseniz kesinlikle deneyin asla pişman olmayacaksınız…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here