Çocukları genelde masum olarak biliriz.Genelde diyoruz çünkü bazen çok vahşi şeylerin arkasında bir çocuk yatabiliyor.Filmlerden fırlamışçasına o vahşi cinayetleri işlemiş olan o çocukların listesi. Dünyanın en tehlikeli çocuk katilleri denilince aklınıza farklı tarzda çocuklar gelmesin, toplum içerisinde gayet normal görünebilecek bu çocuklar onlarca can almış..

Dünyanın En Tehlikeli Çocuk Katilleri

1.Graham Young

Kimya dersindeki üstün başarıya sahip ve formüllerle arası iyi olan 12 yaşındaki Young,o yaşta yaşından büyük işler yapıyordu.Ödevlerini bahane ederek temin ettiği kimyasal malzemelerle zehirler elde ediyordu.Tuhaflığı resim dersinde sürekli ölü insanlar çizmesinden de anlaşılıyordu.Elde ettiği zehirle önce anne ve babasını zehirledi.Daha sonra aynı yöntemle babaannesini öldürdü.Durum anlaşılınca akıl hastanesine kapatıldı.Orada bile rahat durmayan Young,iki kişiyi daha zehirleyerek öldürdü.23 yaşında hapisten çıkarak ablasının yanına yerleşti.Civardaki komşuları zehirlemeye devam etti,tekrar hapishaneye gönderildi.Graham Young’ın bu davranışlarında Hitler’e hayranlığının yattığı söyleniyor.

2.Mary Bell

Kendisi İngiltere’de hukuk tarihine geçen ilk çocuk katildir.Daha 11 yaşındayken ilk cinayetini işlemiştir.Kaldığı yetimhanede Martin Brown isimli bir çocuğu öldürmüştür.Bu cinayetten sonra Brian Howe’u işkence yaparak öldürmüştür.Bell yakalanınca yaşı ve psikolojik durumu gereği kasıtsız adam öldürmekten ıslahevine gönderildi.Babası bir suçlu,annesi bir hayat kadını olan Mary Bell,ailesi tarafından ağır travmalara maruz kalmıştır.23 yaşından sonra hayatını anlatan bir kitap yazdı ve yüklü bir paraya yayınevine sattı.

3. Joshua Phillip

Kendisi okuldayken annesi odasına temizlik yapmak için girdiğinde,yatağının altında komşularının bir haftadır kayıp olan 7 yaşındaki kızlarının cesedini buldu.Şoka giren anne Phillip’ e sorduğunda sadece oyun oynadıklarını,beyzbol sopasıyla yavaşça kafasına vurduğunu söylemiş.

4. Barry Dale Loukaitis

1996 senesinde kovboy kılığına girip,matematik sınıfına ateş açmıştır.Açtığı ateş sonucunda iki sınıf arkadaşı ve matematik öğretmeni hayatını kaybetti.Bir öğretmen elindeki silahı alarak bu trajediye bir son verdi.Loukaitis,205 yıl hapis cezası aldı.

5. Jesse Pomeroy

Daha 11 yaşındayken 7 arkadaşını bağlayıp onlara saatlerce iğne ve bıçaklarla işkence etti.21 yaşına kadar ıslahevinde kaldı.Oradan çıktıktan sonrada 10 yaşında bir kız ve küçük bir çocuğu öldürdü.Yaptıklarının sonucunda ömür boyu hapis cezası alması kaçınılmazdı elbet.

6. Craig Price

Hırsızlık yapmak amacıyla girdiği evde tam bir vahşet yarattı.Bir baba ve 8-11 yaşlarındaki iki kızı öldüren Price,kızlardan birisini 30 yerinden bıçakladı.Babayıda 60 bıçak darbesiyle katletti.Suç aleti ve kanlı kıyafetler odasından çıkınca yakalandı.

7. Eric Smith

Her çocuk gibi diğer çocukların acımasız eleştirilerine maruz kalan Eric’in sürekli çilleriyle ve gözlükleriyle dalga geçiliyordu.Bir gün bu duruma dayanmadı ve bir arkadaşı hemen boğarak öldürdü.Psikolojik bir rahatsızlık olarak görülen bu durum aşırı öfke anında kontrolü tamamen kaybetmeydi.

8. Lionel Tate

Annesi bakıcılık yaparak geçimini sağlıyordu.Bir gün annesinin bakıcılık yaptığı Tiffany adlı bir kızı öldürdü.Yaptığı açıklamada sadece oyun oynadıklarını söyledi.Tate,bu cinayeti işlediğinde sadece 13 yaşındaydı.18 yaşına kadar tutuklu kaldıktan sonra kendisine ömür boyu hapis cezası verildi.

9. Jon Venables ve Robert Thompson

Belkide en vahşicesi buydu.Bu iki arkadaş bir arkadaşlarını döve döve tren raylarına yatırmışlar ve trenin onu paramparça edişini izlemişler.

10. Jasmine Richardson

Anne,baba ve kardeşini öldürdüğünde sadece 12 yaşındaydı.Bunun sebebi ise 23 yaşındaki erkek arkadaşıyla ailesinin görüşmesini istememesiydi.Bu vahşiliği erkek arkadaşıyla beraber olarak yaptı.Hapis cezasını tamamladıktan sonra geri kalan yaşamını akıl hastanesinde geçirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here