Evimiz bizim için oldukça değerlidir. Boyasından , dekorasyonuna, dış cephe rengine kadar herşeyiyle oldukça fazla kafamızı yorduğumuz evlerimizi renklendirmenin oldukça kolay olduğu biliyor muydunuz ? Eskiden evlerde fazlaca kullanılan duvar kağıtları günümüzde farklı renklere ve desenlere sahip olduklarından bazen tek bir duvarı bazense tüm duvarlarımızı renklendirebiliyorlar.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (1)

Duvar kağıtlarınızı evinizin bulunduğu renklere ağırlık vererek seçebilirsiniz. Bazılarımız kahverengi, lacivert, gri tonlarında dizayn yöntemlerini kullanırken bazılarımız daha renkli objelere yer vermektedir. Eğer mavi bir dekorasyona siyah duvar kağıdı uygularsanız eviniz kötü görünecektir

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (2)

Tek bir duvara kağıt koyup ortamı renklendirebilirsiniz. Fakat tüm evinizde aynı dokunuşu görmek istiyorsanız tek odanıza veya bütün evinize aynı duvar kağıtlarını uygulayabilirsiniz. Duvar kağıtlarınızı tek renk olarak değil farklı renkleri içerisinde bulunduran kombinasyonları seçerek kullanabilirsiniz.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (3)

Fotorealistik adını verdikleri bir uygulamayla istediğiniz bir görüntünün gerçekliği iki kat daha arttırılarak duvarınızda sergilenmesini istemez misiniz ? Bir sabah kalktığınızda arkanızda görünen İstanbul manzarası içinizi açacacaktır.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (4)

Ortama daha çok dağ evi havası katmak istiyorsanız tüm duvarınızı taş desenlerle kaplatabilirsiniz. Bu duvar kağıdını kullanırken daha nude tonlar tercih etmeniz gerekiyor.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (5)

Canlılığı seviyorum diyenler için fotorealistik yine devreye giriyor. Evinizin salonunun farklı bir caddeye açılması fikri bazılarımız için güzel gelebilir bu duyguyu duvar kağıtlarıyla yaşayabilirsiniz.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (6)

Peki bir akvaryum içerisinde uyanmak ? Çeşit çeşit balıkların varlığıyla huzuru yakalayabilirsiniz.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (7)

Eger tavanı yüksek bir evde yaşıyorsanız kesinlikle bir duvarını kağıtla kaplattırmalısınız. Bu duvara seçeceğiniz kağıtta değişik objelerin olmasına dikkat edebilirsiniz.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (8)

Özellikle yatak odaları için tercih edilen bu kağıtlama sistemi zıt renkler ve kombinasyonları kaldırmayabilir. Odanızın kötü görünmesini istemiyorsanız öncelikle eşyalarınızın boyut, görünüş ve renklerini kontrol etmeniz gerekiyor.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (9)

Sonbahara uyacak bir kombinasyon karşımızda. Oldukça şık bir koltuk ve masayla birlikte bu duvar kağıdı evinizi canlandıracak nitelikte.

Duvar Kağıtları ile Evinize Renk Gelecek (10)

Güne Çin Seddinde merhaba demek istiyor ve o yeşilliğin içinde kaybolmak istiyorsanız bu duvar kağıdını tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here