Güzel görünmeyi bilen kadınlar, takıları en güzel şekilde kendilerine yakıştıran kadınlardır. Birbirinden güzel küpelere, kimsede olmayan yüzüklere, giydiği tişörte şıklık katan kolyelere sahiptirler. Hangi tarz takı, hangi tarz giyime yakışıyor, gördüğü bir takının hangi elbisesine daha çok yakışacağını kısaca takılarla alakalı her şeyi bilirler. Hatta bazıları o kadar ileri giderler ki, kendi takılarını kendileri yaparlar. El becerisi ve hayal gücü gelişmiş bu kadınlar için takı konusunda denilebilecek başka bir şey yoktur. Onlar artık son noktadır. Tabi insan bu kadar becerikli olunca üstüne birde çok fazla olan takıları için yer bulmak için de el becerisini konuşturur. Siz de yetenekli olduğunuzu düşünüyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizinle paylaşacağımız görselleri dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Hazır mısınız?

El Yapımı Takı Kutuları

Çekmeceli El Yapımı Takı Kutuları

 

Takı kutularında istediğiniz en önemli özellik çekmeceyse, çekmeceli takı kutularına yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu tarz çekmeceli takı kutuları elde etmek için ahşap boyama konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Sizinle paylaşacağımız video bu konuda oldukça işinize yarayacaktır.

Ahşap Boyama Videosu

El Yapımı Takı Askılıkları

Çocuğunuz da sizin gibi takıp takıştırmayı seviyor mu? Ya da siz elbise şeklindeki takı askılarından çok mu hoşlanıyorsunuz? O halde kendi takı askılığınızı kendiniz neden yapmıyorsunuz?

Raflı El Yapımı Takı Kutuları

Raflara sahip olan bir takı kutusu yapmak için kolları sıvadıysanız fotoğraflarını gördüğünüz raflı el yapımı takı kutularından birini kendiniz için yapabilirsiniz.

Dikkat Çekici Çekmeceli El Yapımı Takı Kutusu

Takı kutularınızı süslemek için ahşap boyama tekniğinden faydalanabilir, kimsenin sahip olamadığı güzellikte bir takı kutusuyla gören herkesi kıskandırabilirsiniz.

Kartonlardan Yapılabilecek El Yapımı Takı Kutuları

Karton kutularınızı çöpe atmaktan vazgeçin. Çünkü karton kutularla duvarınıza asabileceğiniz güzel bir takı tutacağı yapabilir, takılarınızın evde dururkende güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Duvara Asılabilecek El Yapımı Takı Tutacağı

Karton kutularınızı atmamanızı istemiştik ya, işte şimdi tekrar bunu sizden isteyeceğiniz. Düz kare veya dikdörtgen şeklinde kesilmiş bir kartonu alıyorsunuz ve üzerine güzel bir kumaş yerleştirerek, odanız için güzel bir takı askılığına imza atıyorsunuz.

Yuvarlak El Yapımı Takı Kutusu

Şirin bir takı kutusu yapmaya ve odanızı renklendirmeye hazır mısınız? Yapımı çok kolay olan bu takı kutusunu yaparak sevdiklerinize de hediye edebilir, onları da çok mutlu edebilirsiniz.

Süslü El Yapımı Takı Kutuları

Süsünüze düşkünseniz bu takı kutusu tam size göre. Üzerini pullarla süsleyebileceğiniz bu takı kutusu ile odanızı daha derli toplu ve süslü bir hale getireceksiniz.

Pratik El Yapımı Takı Kutuları

kartonları nasıl çöpe atmanızı istemiyorsak, dondurma kabını ve yumurta kutularını da atmanızı istemiyoruz. Çünkü onlarla harika takı kutuları yapabilir, organizer işine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

En Güzel El Yapımı Takı Kutuları

Bu takı kutularıyla odanızın güzelliğine güzellik katacaksınız.

Hasırdan Elde Edilen El Yapımı Takı Kutuları

Hasır kumaşla harika takı kutularına imza atacaksınız. Bu takı kutularını gözünüz kapalı sevdiklerinize hediye edebilir, onların ne kadar mutlu olduğuna kendi gözlerinizle şahitlik edebilirsiniz.

Süslü El Yapımı Takı Kutuları

Bir merdana ve bir kutu. Dikkat çekici bir kutu için bunlar yeter de artar bile.

En Şık El Yapımı Takı Kutuları

Şıklık konusunda eline su dökülemeyecek en dikkat çekici takı kutusu.

El Yapımı Kalp Kutular

Kalbiniz kadar güzel bir takı kutusu yapmaya ne dersiniz?

El Yapımı Kare Takı Kutuları

Bu kutularla takılarınızın kaybolma derdine son vereceksiniz.

El Yapımı Yüzük Kutusu

Yüzükleriniz için hazırlayabileceğiniz harika bir takı kutusu.

El Yapımı Kalp Takı Kutusu

Siz hiç kürdandanve ipten kendinize takı kutusu yapmış mıydınız?

Örgü Takı Kutuları

Örme yeteneğinizi bu takı kutularıyla kendinize ve herkese kanıtlamaya ne dersiniz?

Renkli El Yapımı Takı Kutuları

Rengarenk, harika takı kutuları.

Yuvarlak El Yapımı Takı Kutuları

Bu takı kutularıyla odanızı renklendirecek, takılarınız için harika takı kutularına imza atacaksınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here