Çılgınlar gibi anneler günü hediyesi arayışına girdiğinizi biliyoruz. Annenizi mutlu edecek nerde, ne hediye var avcı gibi peşindesiniz. İz sürüyorsunuz. En Büyük hedefiniz canınızdan çok sevdiğiniz biricik annenizi mutlu etmek. Onun mutluluğuyla mutlu olmak. Siz yine arayışlarınıza devam edin ancak bizim size anneler günü hediyesi seçeneği olarak sunmak istediğimiz şeyler var. Neler mi? Anneler günü hediyesi olabilecek el yapımı hediye seçenekleri. Anneniz için hediye almanız onu çok mutlu edecek ancak el yapımı hediye seçeneklerinden birini almanız inanın onu iki katı mutlu edecek. Annenize zaman ayırarak hazırlayacağınız bu hediye seçenekleriyle tanışmaya hazır mısınız?

Anneler Günü Hediyesi Olabilecek El Yapımı Hediyeler

El Yapımı Saksılar

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-1

Annenize vosvostan harika bir saksı yapabilir, onun gözü gibi baktığı çiçekleri için yaptığınız  bu anneler günü hediyesi seçenekleriyle annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

El Yapımı Bardak Altlıkları

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-2

El becerinize güveniyorsanız, anneniz için kalp şeklinde bardak altlıkları örebilir, annenize olan sevginizi farklı bir şekilde anlatmanın haklı gururunu yaşayabilirsiniz.

El Yapımı Duvar Süsleri

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-3

Anneler gününde yapacağını ilk sürpriz, annenizin uyandığı anda karşılaşacağı ve duvarını süsleyen kalp figürlü duvar süsleri olmalı. Anneniz bu hoş sürprizi gördüğü anda mutluluktan ağlamaya başlayacak.

El Yapımı Babetler

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-4

Malum anneler günü Mayıs ayında ve havalar şimdiden ısınmaya başladı. Anneniz için sıradan bir babeti rengarenk düğmelerle süsleyerek harika bir anneler günü hediye hazırlayabilirsiniz.

El Yapımı Süsler

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-5

Kalp figürleriyle evin neresini süslerseniz süsleyin, anneniz bu sürprizinize bayılacak.

Eski Ayakkabıları Süsleme

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-6

Annenizin çok sevdiği ancak eskidiği için atmaya kıyamadığı ayakkabılarını simlerle süsleyebilir, bu ayakkabılara yeni alınmış izlenimi verebilirsiniz.

El Baskısı Tablo

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-7

Tüm aile bireylerinin el izlerini üzerinde taşıyan bu tablolar anneniz için çok duygusal bir anneler günü hediyesi olacak.

El Yapımı Mumluklar

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-8

Ceviz kabuklarını güzel bir şekilde ortadan ikiye ayırabilir, bu kabukları güzelce boyayabilir ve anneniz için harika bir mumluğa dönüştürebilirsiniz.

El Yapımı Tablolar

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-9

Rengarenk düğmelerle anneniz için harika tablolalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

El Yapımı Minderler 

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-10

Annenize sevginizi üzerine işleyeceğiniz minderler hazırlayabilir, annenizin ev dekorasyonuna büyük katkıda bulunabilirsiniz.

El Yapımı Süsler 

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-11

Düğmelerin biraraya gelerek çok güzel ev süslerine dönüebileceğini biliyor muydunuz?

Deniz Kabuklarından Yapılan El Yapımı Ayna

el-emegi-goz-nuru-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri-12

Yazın denizden topladığınız deniz kabuklarını ortaya çıkarmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Annenize onun güzelliğini gösterecek anneler günü hediyesi almak isterseniz, ayna kenarlarını deniz kabuklarıyla süsleyerek bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Annenizin şıklığını tamamlayacak anneler günü hediyesi seçenekleri başlıklı yazımızı okumak ister misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here