Evimizde yüzlerce kitap var fakat hem yerden tasarruf etmek istiyor hem de değişik tasarımlar arıyorsanız tam yerindesiniz. Farklı kütüphane tasarımlarıyla evinize dekoratif açıdan katkı sağlamış olacaksınız. Ve yerden yaptığınız tasarruf ile daha fazla kitap alma imkanına sahip olacaksınız

1

En farklı tasarımlardan biri olan bu insan motifli kütüphaneye kitaplarınızı büyük bir keyifle yerleştiriyor olacaksınız. Evinize gelen misafirlerinizin bile olumlu yönden dikkatini çekecek olan bu kütüphane hem evinizde boş alanınızı dolduracak hem de kitaplarınızın görsel bir şölene yol açmasını sağlayacaktır.

2

Evinizde vazosuz ve tablosuz duramıyor musunuz ? O zaman bu kütüphane tam size göre. Duvarınıza asacağınız bu modelle birlikte hem tablo misali bir dekorasyon oluşturmuş olacaksınız hem de kitap ve DVD’leriniz için yer sahibi olacaksınız.

3

Kütüphane haricinde bir kitap okuma alanı tasarlamak sizin elinizde. Kitaplarınıza en yakın yer olacak kütüphanenizin bir kısmını kendinize ayırabilirsiniz. İstediğiniz kitaplar elinizin altında olacak.

 

En Farklı Kütüphane Tasarımları

Kitap okumanın önemini her dakika hissedebileceğiniz bir tasarım olan bu görsel dekorasyonu farklı alanlara çekmekte. Bu motifi evinize uyguladıgınızda sosyal bir mesajda vermiş olacaksınız.

5

Odanızın boş alanlarını kullanarak kendinize bir kütüphane tasarlayabilirsiniz. Kendinize ait olacak bu alanda istediğiniz gibi değişiklik yapabilir ve istediğiniz boyutta bir kütüphane ayarlayabilirsiniz.

6

Ağaç motifli bu kütüphane oldukça farklı tasarımlar arasına girmekte. Bu tasarımla evinize çok hoş bir hava katabilirsiniz.

 

 

 

8

Oturduğunuz koltuğun çevresinde kitapların olma fikri kulağa nasıl geliyor ? Çok güzel değil mi. Sadece kitaplarınız değil dergi ve DVD’lerinizi de koyarak kendinize bir keyif koltuğu tasarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here