Yılbaşında en güzel hediyeyi ben almalıyım” diyorsanız, aramıza hoş geldiniz 🙂 Değer verdiği insanları mutlu etmeyi kim istemez ki! Şimdiden yılbaşı hediyesi seçme hazırlıklarına başladıysanız ve kafanızda ne hediye alacağınıza dair deli sorular varsa, size hem kullanışlı hem de şık alternatifler sunduğumuz bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Hediye seçme konusunda kendime hiç güvenmiyorum” diyenlerin öz güvenini yerine getirecek, en çok tercih edilen bu hediye fikirleri ile siz de hediye alma konusunda uzmanlaşabileceksiniz. Mutluluğunuzun sevdiklerinizle birlikte daim olacağı nice güzel seneler geçirmenizi temenni ediyoruz 🙂

Kadınlara Özel 2016 Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

En Şık Takı ve Aksesuar Modelleri 

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-1

Bir bayanın gönlünü fethetmek istiyorsanız, nasıl takı ve aksesuarlardan hoşlandığını iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Kimi kadınlar spor takıları tercih ederken, kimileri de taşlı ve oldukça kokoş duran takılara yönelebiliyor. Şayet bir kadına, onu mutlu edebilecek bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, şıklığına şıklık katacak yüzük, kolye, saat, bileklik ya da broş gibi alternatifleri kesinlikle göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Yılbaşına Özel Kıyafet Seçenekleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-2

Kadınların şıklığını ön plana çıkaran en önemli maddelerden birisi de elbette giydikleri kıyafetlerdir. Alacağı hediyenin kullanıldığını görmek herkesin hoşuna gider elbet. Siz de yılbaşı hediyesi olarak kullanışlı bir şeyler almak istiyorsanız, en doğru seçimlerden birisi de kıyafet almak olacaktır. Hediye alacağınız kişinin tarzını bilmeniz ve seçiminizi bu doğrultuda yapmanız çok önemli… Elbise, pantolon, gömlek ( şayet spor giyinen biriyse salaş bluzlar ), etek gibi farklı renk ve modelleri bulunan kıyafetler tercih edilebilir.

Romantik Mini Kar Küreleri

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-22

Kadınların en büyük beklentilerinden birisi de alınacak olan hediyenin romantik bir şeyler olmasıdır. Büyük bir hediye almak yerine sizi temsil edecek şirin ve romantik bir şeyler almayı planlıyorsanız, mini kar küreleri tam sizlik!

Mutfak Eşyaları

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-12

Kendisini mutfakta özgür hisseden kadınlara yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek en ideal ürünler tabii ki de mutfak eşyalarıdır. Annenize, eşinize ya da kendisini mutfakta mutlu hisseden tüm sevdiklerinize ister takım olarak isterseniz de tekli olarak mutfak eşyası hediye edebilirsiniz.

 

Makyaj Aynaları

en-güzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-25

Sevgilinize, annenize ya da eşinize “senden daha güzel bir hediye bulamadım” diyerek hediye edebileceğiniz bu makyaj aynalarına ne dersiniz? Aynaların kişiye özel olanları da mevcuttur. Üzerine isim yazdırabildiğiniz, fotoğraf ekleyebildiğiniz makyaj aynaları sıradan aynaları tarihe gömecek.

Mesajlı Dekoratif HDF Çerçeve

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-23

Anlamlı bir yılbaşı hediyesine hangi kadın hayır diyebilir ki! Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı ve üzerine yeni yıla dair unutulmaz bir mesaj yazdırabileceğiniz dekoratif hdf çerçeve, romantik bir sürpriz yapmak isteyen beylerin favorisi olacak.

 

Cep Telefonu

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-25

Kadınların zarifliğine uyum sağlayacak şık bir telefon da yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek en ideal ürünlerden… Ne zamandır telefonunu değiştirmek isteyen annenize ya da eşinize yılbaşı hediyesi olarak cep telefonu alabilirsiniz.

 

Makyaj Malzemeleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-3

Alacağınız hediyenin, kadınlara kendisini iyi hissettirmesi de bir o kadar önemli. Tercih edeceğiniz yılbaşı hediyesinin kadınlar tarafından beğenilme garantili bir şeyler olmasını istiyorsanız, makyaj malzemelerini tercih ederek isabetli bir seçim yapmış olacaksınız. Tabii ki, alacağınız makyaj malzemelerinin markası bir kadın için oldukça mühimdir. Bunu da göz önünde bulundurmayı unutmayın 🙂

 

Yılbaşı Hediyesi Makyaj Aynası

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-24

Alacağınız hediyenin daima kullanılabilir ve kullanıldıkça da sizi hatırlatacak bir şeyler olmasını istiyorsanız, üzerine fotoğraf ve metin ekleyebildiğiniz bu makyaj aynalarına ne dersiniz?

Çiçek Aranjmanları

en-güzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-21

Kadınların vazgeçilmezleri arasında ilk sırayı alan hediyelerden birisi elbette ki çiçeklerdir. Siz de yılbaşında hediyenizi destekleyecek başka bir şey daha düşünüyorsanız, tercihiniz kesinlikle mis kokulu çiçekler olmalı. Eşinize yılbaşında kendisini özel hissettirmenin en doğal yolu…

Birbirinden Şık Biblo Modelleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-1

Dekoratif şıklığa daima önem veren kadınlara alınabilecek en güzel yılbaşı hediyelerinden birisi de hiç şüphesiz biblolardır. Her kadın evine aşıktır ve evinde huzur bulması için evinin dekoratif olarak güzel gözükmesine özen gösterir. Siz de yılbaşı hediyesi olarak tercihinizi bu şirin biblolardan yana kullanabilirsiniz.

En Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri: Romantik Sürprizler

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-4

Şayet bir kadına hafızasından silinmeyecek bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, romantik olmayı öğrenmeniz şart. “Ben romantik olmayı beceremem” gibi cümleler kurmaya kalkmayın çünkü size harika önerilerimiz var. Eşinizle yılbaşını birlikte geçirebileceğiniz romantik bir ortam ve bu ortama eşlik edecek romantik bir hediye mükemmel bir yılbaşı akşamı geçirmenizi sağlayacak. Alacağınız hediyelerin kişiye özel olmasına özen gösterirseniz, sevgilinizi etkilemeniz çok daha kolay olur.

Birbirinden Güzel Ayakkabı – Çanta Modelleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-5

Çanta ve ayakkabı kombinine oldukça önem veren kadınlar için en makbul yılbaşı hediyesi tabii ki de ayakkabı ve çanta olacaktır. Ama burada en önemli kriterlerden birisi, zevkinizdir. Yani sizin zevkinizle hediye alacağınız kişinin zevklerinin uyuşması oldukça mühimdir. Spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı almayı tercih etmeniz, tamamen hediye alacağınız kişinin tarzına bağlıdır.

 

Erkeklere Özel 2016 Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Erkekler İçin Takı ve Aksesuar Modelleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-6

Alacağı hediyenin şıklığıyla övünmeyi kim istemez ki? Hediye alacağınız kişi takı ve aksesuar kullanmayı seven biriyse sizin için sunduğumuz bu alternatifler fazlasıyla işinize yarayacaktır. Bunlar sadece alternatif, ürünün spor ya da klasik olanını bulmak da sizin zevkinize kalmış tabii ki…

2016 Erkek Kıyafet Modelleri 

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-7Siz de aldığınız hediyenin rafa kaldırılmasını istemiyorsanız, hediye alacağınız kişinin zevkine uygun kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Gömlek, kazak, pantolon, takım elbise gibi kıyafetleri, sürpriz yapacağınız kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederiz.

 

Yılbaşı Hediyesi Çakmak

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-25

Yeni yıla dair dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz Yılbaşı Hediyesi Çakmak, bir erkeğe verilebilecek en kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor.

 

Kol Düğmesi Modelleri 

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-22

Alacağınız hediyenin özel olmasını istiyorsanız, şıklığıyla göz kamaştıracak bu kol düğmelerini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımları ve modelleri bulunan bu kol düğmelerinin isme özel olarak tasarlananları da bulunmaktadır.

Pijama Takımları

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-1

Rahatına düşkün erkeklere yılbaşı hediyesi almak tahmin ettiğinizden çok daha kolay! Babanıza yılbaşı hediyesi olarak pijama almaya ne dersiniz? Kareli modası 2016 yılında da devam edeceğe benziyor.

 

Araba Tutkunu Erkeklere Yılbaşı Hediyeleri 

en-güzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-1

Araba tutkunu bir erkeğe verilebilecek en kullanışlı ve ilginç hediyeleri derledik ve beğeninize sunduk. Kişiye özel araba güneşliğinden, Subbuffer’ına kadar pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Plaka Anahtarlık

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-26

Bir tarafına dilediğiniz fotoğrafı diğer tarafınaysa plaka numarasını bastırabildiğiniz fotoğraflı plaka anahtarlık, erkekleri mutlu edecek küçük ama anlamlı bir hediye…

Erkeklere Özel Bakım Setleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-8

Bakımlı erkekleri de unutmadık tabii ki… Siz de alacağınız yılbaşı hediyesiyle karşınızdaki beyefendiye kendisini fazlasıyla özel hissettirebilirsiniz. İsterseniz çanta halinde satılan bakım setlerinden alın isterseniz de kendi setinizi kendiniz oluşturun. Aftershave, parfüm, bakım kremleri vb ürünler, beylerin öz güvenini daha da artırıyor.

Erkeklere Özel Anahtarlık Modelleri 

en-güzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-22

Küçük ama her daim sizi hatırlatacak bir hediye arıyorsanız, beylerin sürekli cebinde taşıdığı anahtarlıklara ne dersiniz? Ama alacağınız anahtarlık öyle sıradan bir şey olmamalı… Sıradışı tasarımlarıyla dikkat çeken bu anahtarlıkları tercih edebilirsiniz.

 

Fotoblog Telefon Kılıfları

en-guzel-2016-yilbasi- hediyeleri-oneri-listesi-27

4 fotoğraf ve yılbaşı mesajınızı ekleyebildiğiniz fotoblog telefon kılıfları, eşinize daima sizi hatırlatacak en anlamlı hediyelerden.

2016 Erkek Ayakkabı Seçenekleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-9

Ayakkabıda kalite ve rahatlığa önem veren beylere yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek en ideal hediye elbette ayakkabıdır. Ama öyle sıradan bir ayakkabıdan bahsetmiyoruz. Hem şıklığı hem de rahatlığıyla dikkat çeken, giyildiği zaman “ben buradayım” diye bağıracak tarz ayakkabılardan söz ediyoruz. Siz de zevkinizi konuşturarak sevdikleriniz için en özel ayakkabıları seçmeye hazır olun!

Sporcu Erkekler İçin Spor Aletleri 

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-26

Fit gözükmeye her daim önem veren erkeklere yılbaşında alınabilecek en kullanışlı hediye tabii ki de spor aletleri olacaktır. Bütçenize göre dilediğiniz gibi pek çok spor aletine sahip olabilirsiniz.

 

Erkeklere Özel En Anlamlı Sürpriz Yılbaşı Hediyeleri

en-guzel-2016-yilbasi-hediyeleri-oneri-listesi-10

Senelerce, aldığınız hediyelerle anılmak istiyorsanız, tercih edeceğiniz yılbaşı hediyesinin kişiye özel olmasına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle hediye aldığınız kişi kendisini çok daha ayrıcalıklı hissedecektir. Hediye seçimlerinizde, hediye alacağınız kişinin hobilerini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

 

9 YORUMLAR

  1. Bence en güzel yılbaşı hediyesi yılbaşında dünyanın en güzel bir ucunda en sevdiğin kişiyle birlikte olmaktır. Gerisi faso fiso

  2. Neden böyle her özel günde hediye almak için psikolojik baskı altında maruz kalıyoruz. Her yılbaşına girdiğimizde hediye almak zorunda mıyız.

  3. Erkekler yılbaşını artık bir sex gecesi olmayı düşüncesini bırakıp yılbaşı hediyelerini ona göre alırsa bence daha akıllıca işler yapacaktır.

    Artık kırmızı don almaktan vazgeçmemeliler.

  4. Herkes için öneri listesi değişiyor aslında. Sevgililer için ayrı, öğrenciler için ayrı, evliliğinin 30. yılına girenler için ayrı.

    Ama hepsinin ortak bir özelliği var en sevdiği kim varsa onunla birlikte girmek istiyoruz. Bir sonraki seneye umut dolu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here