Birçoğumuz evimizde canlı bitkiler besleriz ama birçoğumuz dekorasyonumuza canlı çiçekleri dahil etmeyiz. Birinden hediye olarak gelirse ne ala ancak çoğunlukla canlı çiçekler, birçok dekoratif eşyaya konu olan bu güzellikler kendilerine evimizde yer bulamazlar. Bunu yapmamızın sebebi kuşkusuz çiçeklerin dekorasyonumuza olan katkısından henüz bihaber olmamız. Siz de aşağıda göreceğiniz görsellerden sonra çiçekleri salonunuzun, mutfağınızın ya da yemek odanızın baş köşesine oturtabilirsiniz.

Odanızın pek çok yerinde çiçek bulundurabilirsiniz ancak çiçekler için en uygun yer hiç kuşkusuz orta sehpalar. Odanızın renkleriyle uyumlu bir renkte ve tasarımda alabileceğiniz şık bir vazoyla çiçekleriniz harika görünecektir.

 

Dekorasyonda çiçek bulundurmanın en güzel yanı pek çok renk seçeneğimizin olması. Doğa Ana’nın bize sunmuş olduğu bu kadar renk çeşidi varken tek bir renge bağımlı kalmayın.

Kavanozlar, eski şişeler, çaydanlıklar ve dahası… Hepsi çiçeklerinizi yaşatmak ve dekorasyonunuzu zenginleştirmek için aradığınız şeyler olabilir.


Çiçekler ya da bitkiler için son zamanlarda popüler olan ve popülariteyi sonuna kadar hak eden terrariumlara da şans verebilirsiniz. Kendileri modern sanatın ve Doğa Ana’nın eşsiz birleşiminin bir örneği. Hem ofisler hem de evler için en iyi seçeneklerden biri.


Özellikle yazın bahçeye, balkona kurulan sofralar için rengarenk çiçekler olmazsa olmaz!

Banyoda çiçek olmaz diye mi düşünmüştünüz? Ama çok da güzel oluyor işte!

Sıradan bir sofrayı kraliyet sofrasına çevirmek için çiçeklerden yardım alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here