Artık işler eskisi gibi yürümüyor. Önceden sadece evlenmek için kurulan ilişkilerde artık evliliğin adı bile geçmiyor. Nice güzel birliktelikler “Ben bağlanmaktan korkuyorum yeaaaa” derken tüketiliyor. Önceden peşinden koşulan, emek verilen kadınlar kendilerini emek verirken bulduğu için hala şaşkın.

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 13

İlişkiler kişiye özeldir. Her ilişkiye dair genel geçer bilgilerden bahsetmek pek mümkün olmaz çoğu zaman. Ama elbette sevgi, saygı, anlayış gibi kelimeler iyi bir birlikteliğin anahtarı. Peki bir erkeği de kendimize bağlamanın neredeyse her erkekte işe yarayabilecek özel yolları var mıdır?

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 14

Bir erkeği kendinize bağlamanın yolları elbette ki etkilemek istediğiniz erkeğe göre değişir. Ama her erkek için geçerli bazı önemli noktaların bulunmadığını da iddia edemeyiz. Bu işi bir oyun haline getirmeyip, kendinize ve ona karşı dürüst olduğunuz sürece zafer sizindir! Şimdi de bir erkeği kendimize bağlamak için yararlanabileceğimiz nadide yollardan bahsedelim.

 Kendinize güvenin.

İşte ilk ve en önemli yol. Aslında sadece bir erkeği kendinize bağlamak için değil, hayattaki duruşunuz olarak belirlemek için de iyi bir yol. Ne olursa olsun kendinize güvenin, dik yürüyün, kendi kendinize bir şeyleri idare edebilme ve hayatınızı devam ettirebilme yetenekleriyle donanın. Bunu sadece bir erkek için değil, aynı zamanda kendiniz için yapın.

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 02

Erkekler gerçekten de kendine güveni olan kadınlardan daha çok etkileniyorlar. Karşısında dik duran, güzelliğini bilen ve neler yapabileceğinden emin olan kadınlar erkekler için her daim önde. Bunu unutmayın ve bir erkeğin karşısında ne olursa olsun en değerli olduğunuzu unutmayın ve özgüveninizden vazgeçmeyin.

Ona gücünü belli edin.

Yukarıdaki maddeyle alakasız görünse de hatta biraz ters düşüyor gibi görünse de aslında kendinize güveninizden taviz vermeden de bir erkeğe güçlü olduğunu hissettirebilirsiniz. En basitinden bir ampul taktırmak için onu çağırmanız bile ona kendini iyi hissettirecektir ve size karşı bakışını değiştirecektir.

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 12

Bu aşamadaki püf nokta ise her şeyde yana yakıla onu çağırmamanız. Yani bu işi tam tadında bırakmayı bilmelisiniz. Her şeyde ona ihtiyaç duyduğunuzu göstermeniz onun gözündeki imajınızı zedeleyebilir.

Dişiliğinize fazla güvenmeyin.

Erkekler hakkındaki en büyük yanılgı her şeyi cinselliğe bağladıkları ve gerçekten de 3 saniyede bir seks düşünmeleridir. Erkeklerin cinsellik konusunda daha istekli olduğunu kabul etsem de cinsellik olgusunu onu elde etmek, kendinize bağlamak için kullandığınızda sizi sadece cinsel bir obje olarak görmesine neden olabilirsiniz.

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 11

Uzun bir ilişki ve duygusallık istiyorsanız dişiliğinizi, kişiliğinizin önüne geçirmemelisiniz.

Dinleyin.

Erkekler karşıdan umursamaz varlıklar olarak görünebilirler. Ancak emin olun durum çok farklı. Onlar da bazı şeyleri en az kadınlar gibi kafaya takabiliyor ve üzülebiliyorlar. Bu nedenle onların da dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın ve onlara da kendiniz için istediğiniz hassasiyetle yaklaşın.

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 09

Kaçan kovalanır mı?

İlişkiyi bir oyuna çevirmek, taktikler konusunda bütün yeteneklerinizi sergilemek elbette ki pek mantıklı ve dürüst değil. Ama şu da var ki erkekler bir kadın için mücadele etmeyi seviyorlar. Aradığında açmayın ya da ona soğuk davranın demiyorum elbette ama sizin için uğraş vermesine izin verin. Her şeyi önüne altın bir tepsi üzerinde sunmayın.bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 03

İlişkiler hakkında yazılmış adını hatırlayamadığım güzel bir kitapta bu durum şu kelimelerle anlatıldı. “Ona telefon numaranı vereceğin zaman çevresinde arayıp bulamasa da ona kesinlikle kalem kağıt verme. Kendi bulsun. Hatta gerekirse rehberden bulsun ama ona sakın yardım etme.”

Doğal olun.

Erkekleri kadınlara bağlayan en önemli kıstaslardan biridir doğallık. Gerek dış görünüşünüzde gerekse davranışlarınızda aslında asıl olduğunuz kişiyi gösterin. Kendinizi ona beğendirmek için dış görünüşünüzde sevdiklerinizden, karakterinizin mihenk taşlarından vazgeçmeyin. Emin olun bundan daha çok etkilenecektir. Hem zaten onun için yapay olsanız bile bunu ne kadar devam ettirebilirsiniz ki?

bir erkegi kendine baglamanin en ise yarar yollari 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here