Biz kadınlar muhabbetlerimizi genelde dedikodu üzerinden döndürürüz. Araya biraz alışveriş, biraz moda, biraz makyaj katar ve günümüzü gün ederiz. Bazen ise daha komplike muhabbetler çıkabilir ortaya. Bu tamamen muhabbet elemanlarının yaratıcılığıyla ilgilidir. Ancak size rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki ortamda eğer bir kadın yoksa erkek muhabbetleri asla değişmiyor!
Erkek muhabbetleri sadece bu başlıklar üzerinden dönüyor. Evet, kesin bilgi.

6.Askerlik Anıları

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 06
Önceden bedelliler de az da olsa askerlik yapardı ve onlar da az da olsa askerlik anılarından nemalanırdı. Artık onların bu fırsatı yok ancak kısa dönem yapan da uzun dönem yapan da askerlik anılarının tadını ortamlarda doyasıya çıkarıyor. 100 defa anlatılsa da asla bıkılmayan askerlik anıları tüm erkekleri bir araya getiren samimiyeti artıran muhabbet öğelerinin başında geliyor.

5.Maç Muhabbeti

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 07
Bazen holiganlık, o saldırgan ruh kendini gösterse de maç muhabbeti yine de erkekler arasında oldukça popülerdir. Hangi takımı tutarsa tutsun, futbola ilgisi olan tüm erkeklerin -yani neredeyse bütün erkeklerin- diğer takımlar hakkında da fikri vardır. Hal böyle olunca en uzak alakadaki erkekleri bile koyu bir muhabbetin içine düşmüşken bulabilirsiniz.

4.Kadın Muhabbetleri

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 02
Bu sadece samimi erkeklerin arasında geçebilecek bir muhabbettir, önce bir o konuda anlaşalım. Eğer bir ilişki varsa erkekler kendilerini en mazlum erkek gibi gösterir, kendilerini öve öve bitiremezler. Öte yandan bir ilişki yoksa bir platonik aşk, ya da ufak bir flört abartıla abartıla anlatılır. Bu işler böyledir.

3.Otomobil Muhabbetleri

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 03
Siz de bazen erkekler arabalar hakkında konuşmaya başladığı zaman kendinizi yabancı bir ülkede gibi hissetmiyor musunuz? Çoğunun arabalara ilgisi var ve bunu diğer erkeklerle konuşmaktan zevk alıyorlar. Beğendikleri arabalardan, almayı hayal ettikleri arabalardan, aldıkları ve alacakları arabaların özelliklerinden bahsetmek en büyük zevkleri.

2.İddia Muhabbetleri

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 04
Şans oyunları içerisinde en popüler olanı İddia, erkek muhabbetlerine üst sıralardan girmeye hak kazandı.

1.Para Kazanma Hayalleri

erkek muhabbetinin vazgecilmezi olan 6 konu 05
Herkes kısa yoldan, fazla uğraşmadan para kazanmak ister ancak bunu muhabbete döken kişiler genelde bir erkek grubudur. Mesela bir tiyatro salonuna girip, koltukları sayan, sonra da bilet parasıyla çarpıp gecelik hasılatı hesaplayanlar erkekler değil midir? İşte bu ve bunun gibi hesapları erkek muhabbetlerinin içinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here