Sevgilinize kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir sürpriz yaparak onu şaşırtmak istiyorsanız, aşkı anlatan en anlamlı hediye fikirlerimizle size destek olmaya geliyoruz. İnsanın sevdiği için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Sevgiliniz için para harcamak yerine zamanınızı harcamaya ne dersiniz? Böylelikle paradan daha da kıymetli olan zamanınızı sevgilinize ne kadar değer vermiş olduğunuzu göstermek için harcamış olacaksınız. O zaman şimdi kolları sıvama vakti! En anlamlı hediye fikirlerimiz sayesinde sevgilinizi şaşkına çevirmeye hazır olun!

Erkek Sevgiliye Özel El Yapımı Romantik Hediyeler 

Romantik Fotoğraf Çerçeveleri 

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-3

Sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz şık bir fotoğraf çerçevesi yapmaya ne dersiniz? Yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz ve anılarınızı canlı tutabileceğiniz el yapımı fotoğraf çerçeveleri aşkınızın temsilcisi olacak.

Fotoğraflarınızı misafir edecek şık bir fotoğraf çerçevesi yapmak istiyorsanız, aşağıdaki videoyu mutlaka izlemelisiniz 🙂

Aşk Mesajlı Not Kağıtları

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-4

Erkek arkadaşınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi haykırmak için neyi bekliyorsunuz? Dolabının kapağına, arabasının içine ya da her gün baktığı aynasına aşk dolu en güzel cümlelerinizi serpiştirebilirsiniz. Aşk dolu dakikalar sizi bekliyor.

Size ilham verecek bir video arıyorsanız, notları nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda size ufak tüyolar verecek aşağıdaki videomuzu kaçırmayın 😉

 

Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı

Kendi ellerinizle romantik bir sevgililer günü hediyesi yapmak istiyorsanız, dışını mukavva ile – içerisini de parlak kağıt kullanarak hazırlayabileceğiniz sevgili cüzdanımızı tavsiye ederiz. Cüzdanın içerisini çizimlerinizle ya da bilgisayar ortamında hazırlayacağınız tasarımlarınızla renklendirebilirsiniz.

Akıllardan Silinmeyecek Romantiklikte Sabah Kahvaltısı

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-1

Aşk dolu bir güne merhaba demenin ilk adımı aşk kokan bir kahvaltıdan geçiyor. Sevgilinize ömrü boyunca unutamayacağı, aşk dolu bir sabah kahvaltısı hazırlayarak harika bir güne başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz.

“Ben yumurta bile kıramam” diyenleri dahi gaza getirecek romantik kahvaltı hazırlama videomuzu izlemeden geçmeyin.

Aşk Oyunu Kartları

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-5

Erkek arkadaşınıza eğlenceli dakikalar yaşayacağı bir sürpriz yapmak isterseniz bir tarafına fotoğraflarınızı ya da romantik cümlelerinizi yazabileceğiniz bu romantik kartları kendi ellerinizle sevgiliniz için hazırlayabilirsiniz.

Sevgiliye hediye edilebilecek aşk oyunu kartlarının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki video sizin için;

Kişiye Özel Mavi Kutulu Kokulu Taş Aranjmanı

 

Bizzat kendiniz hazırlayacağınız kokulu gül taşları şık bir kutuya yerleştirerek erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Kutunun üzerine sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı yapıştırabilirsiniz.

El Yapımı Aşk Kavanozları

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-6

Romantikliğinizle erkek arkadaşınıza örnek olmanız için bundan daha güzel bir fırsat olamaz. En saf duygularınızla erkek arkadaşınızı ne kadar çok sevdiğinizi kanıtlamanız için içerisini romantik mesajların yazılı olduğu renkli kağıtlarla donatabileceğiniz bu aşk kavanozları duygularınızın tercümanı olmaya geliyor.

Sımsıcak Tutan El Örgüsü Atkı – Bere Takımı

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-2

Erkek arkadaşınızın yanında olamadığınız zaman sizin sıcaklığınızı aratmayacak bir atkı-bere takımına ne dersiniz? Sevdiğiniz adam için kıymetli vaktinizi ayırıp atkı bere örerek ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Ben örgü örerken sabredemem” diyenler, 30 dakikada yapılan atkı videosunu mutlaka izlemeli…

 

Fotoğraflı Romantik Kavanoz

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-7

“Sana değer veriyorum” demenin en kestirme yolu, sevdiğiniz için çaba harcamanızdır. İçerisine en güzel fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz bu romantik kavanozlar, sevgilinizin gözü önünde olduğu sürece daima sizi hatırlamasına vesile olacak.

Kişiye Özel Şıpsevdi Sakız Kavanozu

 

 

 

Tatlı bir sevgililer günü hediyesine kimse hayır diyemez! İçi şıpsevdi sakızıyla dolu olan şirin kavanoza sevgilinizle fotoğrafınızı yapıştırıp kişiye özel hale getirebilirsiniz

Patlayan Sürpriz Aşk Kutusu

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-9

Anılarınızı canlı tutacak en anlamlı fotoğraflarınızın yer alacağı bu sürpriz kutu erkek arkadaşınızın şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediye olmaya geliyor. Kapağını kapattığınızda sıradan bir hediye kutusu gibi gözüken fakat kapağı kaldırdığınızda en güzel fotoğraflarınızın çiçek misali serileceği bu kutuya kalpli çikolatalar doldurarak romantikliğinize romantiklik katabilirsiniz.

“Nasıl yapacağım ki bu romantik kutuyu”diye kara kara düşünmeyin, videomuz sürprizinizi nasıl yapacağınızı anlatıyor.

 

Romantik Tasarım Taş Çerçeveler

erkek-sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediye-onerileri-8

Aşkınızı taşlarla temsil edecek sürprizler de hazırlayabilirsiniz. Aşık çift figürleri yapabileceğiniz taşlar bularak, romantik çalışmanızı çerçeveleyebilirsiniz. Sevgilinize duygu dolu bir sürpriz yapmak istiyorsanız, taşları değerlendirmenizde fayda var 🙂

İlgili yazı:

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz El Yapımı Hediyeler

Erkek Arkadaşınıza Hediye Edeceğiniz En Güzel 5 Parfüm

Evde Yapılabilecek Dekoratif Eşyalar 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here