Kadın modasına dair pek çok şey söylenebilir. Makyajından kıyafetine, ayakkabısından çantasına her sezon farklı bir modayla karşılaşırız. Dünya endüstrisinin büyük bir kısmı kadın modası üzerine kuruludur aslında. Arada ‘Bu ne ya?’ dediğimiz trendler, kendimize yakıştıramadığımız ama başkalarında çok beğendiğimiz moda elemanları da olmuyor değil elbette.

Kadınların moda hakkında pek çok fikri olabilir ama biz bugün erkeklerin kadın modası hakkındaki düşüncelerine yer vereceğiz. Duyduğumuza göre erkekler bizlerin benimsediği bazı moda trendlerine karşı baya tepkililermiş. Eğer bu trendlerden birini yaşamınızda severek kullanıyorsanız ya da kullanmak istiyorsanız kulak asmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü onlar ne kadar beğenmese de eminiz ki hepsi size çok yakışır!

Bavul Tipi Büyük Çantalar

Aslında daha çok anlam veremiyorlar. Yani neden bu kadar büyük? İçinde bu kadar ne olabilir? Ve bir de tabi kötü durduğunu düşünüyorlarmış.

Peplum Kıyafetler

Peplum kıyafetler pek çok kadın tarafından zevkle kullanılıyor. Ancak erkeklere göre bu tarz oldukça saçmaymış. Volanlı kısmın kullanıldığı bölgeye gereksiz dikkat çekildiğini düşünüyorlar.

UGG Botlar

Giyme zamanımızın yaklaştığı, sıcacık ve yumuşacık UGG botlar da ne yazık ki erkeklerden geçer not alamamış.

Büyük Gözlükler

Özellikle son zamanlarda baya moda olan ekstra büyük gözlükler de erkekler tarafından şık bulunmuyor. Yüzü gereksiz yere kapladığı düşünülüyormuş.

Gladyatör Sandaletler

Geride bıraktığımız yaz aylarında pek çok kadının severek kullandığı gladyatör sandaletler de erkekler tarafından saçma ve kaba bulunuyor.

Yapay Kaşlar

Aslında bu kısma biraz hak verdik çünkü artık neredeyse herkeste aynı kaştan var ve bazıları inanılmaz yapay duruyor. Ancak muhtemelen bu kadar yaygınlaştıkça normalleşmeye başladı ve hal böyle olunca da kullanımı daha çok arttı.

Mom Jeans

Valla kimse kusura bakmasın ama biz bu rahat pantolonların hastasıyız. Erkekler her ne kadar kaba bulsa da bizce doğru kombinlendiği zaman oldukça şık gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here