Bazı klişeler vardır. Mesela; “Kadınlar asla susmaz”  hatta son zamanlarda bununla ilgili çok “eğlenceli” videolar çekmeye başladılar. Aslında bu tırnak içinde olan eğlence… Hadi neyse çok söylenmeyelim! Erkeklerden asla duyamacaklarımız var. Hee, bu cümleleri söyleyen erkekler yok mu? Bizce yok ama olanı varsa da arkadaşları tarafından alaya alınıyor veya ilginç lakaplar takılıyor olabilirler. Aman böyle erkeklere lakap takmak değil baş tacı etmek gerekir!.

Erkeklerden Asla Duyamayacağımız 10 Cümle

8- Maç Önemli Değil Sen Ne İstersen Onu İzleyelim

Bu fanatik erkeklerler için geçerlidir. Tuttukları takımın fanatiği olan erkekler hayatlarının merkezine futbolu alırlar.

7- Bugün Alışverişe Çıkamaya Ne Dersin?

Hangi kadın hayır der?

6-Anlat Bakalım Günün Nasıl Geçti?

Bu soruyu gerçekten kadınlar sorar. Onlar meraklıdır. Bir süre sonra erkek ya öğrenir sorar ya öğrenmez her gün bu soruya cevap verir…

5-Karar Veremiyorsan İkisini de Alalım

Bu da çok mümkün değildir. Erkek ya ihtiyaç görmez ya cimridir. Onun her renkten ayakkabısı yoktur ama kadının her renkten aynı model ayakkabısı olabilir!

4- Yolu Bulamadım Birine mi Sorsam?

Erkekler kendilerini navigasyon gibi zannettikleri için yolu hep kendileri bilecektir. Yine istisnalar var.

3- Saçını mı Boyattın Harika Olmuş

Eğer küçük farklılıklar yaptıysanız muhtemelen anlamayacaklardır. Sarıdan siyaha geçen rengi anlamayanı da var gerçi.

2- Ben Bunu Tamir Edemeyeceğim Usta Çağıralım

Ya sen Süperman olarak mı doğdun? Her şeyin üstesinden gelemezsin! Onlar evde her şeyi tamir edebileceklerini düşünürler. Eğer edemezlerse inat ederler ve iş iyice çığrından çıkar. Sonra üretici firmayı suçlarlar. 🙂 Sonuç tamircide.

1- Ne Kadar Doğru Söyledin, Haklısın

Bu oldukça az duyacağınız belki de hiç duymayacağınız kilit cümledir. Haklısınızdır ama size bu gibi cümlelerle haklılığınızı bildirmezler. Eğer çok açık şekilde haklı olursanız bunu gerçekleştirirler.

Şimdi düşünün bakalım hangi maddelerden erkekler tanıyorsunuz? Bunlardan 3 tanesine bir arada sahip bir erkek bulursanız kıymetini bilin.

Sevgiyle Kalın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here