Saç modelleri bir kadın için çok önemli bir kavram. Çünkü güzelliğimizin büyük kısmını oluşturan şey saçlarımız. Düşünün mükemmel bir makyaj, mükemmel bir kombine sahipsiniz ama saçlarınız darmadağın… Oldu mu kızlar? Iıııh olmadı.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 05

Ama tabi saç modelleri sadece bizim için değil, erkekler için de çok önemli. Bir erkeğin kadınlarda baktığı ilk şeylerden biri de saç modeli oluyor elbette. Peki bu erkekler kadınlarda en çok hangi saç modellerini beğeniyor?

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 02

6.Doğal Topuzlar

Gelin biz bu topuza ‘ev topuzu’ diyelim. Erkekler bildiğiniz bayılıyor şu dağınık, doğal topuzlara! Ama dağınık topuz derken elbette kuaförlerin yapmış olduğundan bahsetmiyorum tamamen ev yapımı, tamamen doğal. Hatta bir sır, erkekler sizin o aceleyle, kalemle yapmış olduğunuz topuzların adeta hastası!

Hollywood Entertainment Museum Honors NBC's "Heroes" - Arrivals

5.Uzun, Dalgalı Saç

Kıvırcık saçın, düz saçın yeri başka ama iri dalgaların erkekler için yeri çok ayrı. Aynı zamanda feminen havanın bir numaralı saç modeli olan uzun saçlar her zaman için çok önemli. Hem iri dalgalar, hem de uzunluk bir arada olunca erkekler için ideal saç modellerinden biri oluyor tabi ki.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 03

4.Kabarık Saçlar

Aslan yelesini anımsatan saçlarınızı siz sevmeseniz de karşı cins çok seviyor! Özellikle yataktan yeni kalkmışçasına hacimli duran saçları çok seksi buluyorlar.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 07

3.At Kuyruğu

Tüm yüzü ortaya çıkaran şık bir at kuyruğu hem bir kadının hem de bir erkeğin favori saç modellerinden biri.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 04

2.Perçem

Erkekler genel olarak gizemden hoşlanan bir bünyeye sahip. Oldu mu tam gizemli olsun diyerek bir de saçın gizemlisini beğenmişler. Yüzün bir kısmını kaplayan şık perçemler erkeklerin sevdiği saç modellerinden.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 09

1.Kısa ve Dalgalı Saçlar

Çok çocuksu duran bu saç modeli, sanırım birçok kadını şekerlik gibi gösterdiğinden dolayı birçok erkeğin favorisi. Sizin de küt saçlarınız varsa bu saçlara dalgalar katmanız sizi etkilemeye çalıştığınız erkeğin gözünde bir tık öteye geçirecektir.

erkeklerin kadinlarda en begendigi 6 sac modeli 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here