Günümüzde birçok kadının merak ettiği konular arasında erkeklerin zevk noktaları yer almaktadır. Erkek ve kadın arasındaki akıl ve cinsel uyum ilişkiyi daha sağlam bir konuma getirir. Bu sebeple kadınlar her ne kadar seks konusunda aceleci olduğunu düşünse de erkeklerin zevk noktaları neresi sorusunun cevabını merak ederek onları daha çok mutlu etmeye çalışır. Erkekler de en az kadınlar kadar ön sevişmeden zevk almaktadır. Eğer doğru bir şekilde hareket edilirse ön sevişmeden erkeklerde çok zevk alacaktır. Doğru hamlelerin yapılması bu noktada oldukça önemlidir. Kadın ve erkek birbirlerine bu minvalde yaklaşırsa seks öncesi daha keyifli anlar yaşayacaktır. Bizde bu yazıda kadınların merak ettiği sorulardan birisi olan erkek nasıl zevk alır sorusunun cevabını sizler için kaleme aldık. Emin olun bu yazıda okuduklarınızdan sonra yaşadığınız ilişki daha farklı bir boyut alarak sizleri daha çok memnun edecek.

İşte erkeklerin haz noktaları…

Erkeklerin Zevk Noktaları Nerelerdir?

Erkeklerin genelde ön sevişmeden hoşlanmadığı düşünülür. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer doğru hamleler yapılırsa erkeğin ön sevişmeden zevk alması kaçınılmaz bir hale gelecektir. Şimdi erkeklerin zevk noktaları neresi sorusunun cevabını tek tek inceleyeceğiz.

Boyun Bölgesi

Erkeklerin zevk noktaları arasında en önemlisi boyun bölgesidir. Kadınlar gibi erkeklerde boyun bölgelerinin öpülmesinden ve o bölgeyle oynanmasından hoşlanmaktadır. Kadınlar ön sevişmenin belli bir kısmında erkeklerin boyun bölgesine yönelirse, erkeğin tüylerini diken diken edebilir.

Saçlar

Ön sevişme esnasında kadınlar erkeklerin saçlarının arasında parmaklarını gezdirmelidir. Hatta biraz daha sevişmenin dozunu arttırmak için erkeğin saçını ufak ufak çekmesi ön sevişmeyi daha zevkli bir hale getirecektir.

 

Baş

Erkeklerin haz noktaları arasında baş kısmına masaj yapma eylemi oldukça önemlidir. Ön sevişme esnasında ara verip erkeğin baş bölgesine masaj yapmak sevişmenin daha farklı bir boyuta ulaşmasını sağlayacaktır.

Cinsel Organ ve Anüs Arası

Cinsel organın bulunduğu bölge erkeğin aslında en çok zevk aldığı bölgelerden birisidir. Kadınların bu bölgeye göstereceği ilgi erkeğin ilişkiden daha büyük zevk almasını sağlayacaktır.

Kulak

Erkeklerin zevk bölgeleri arasında en tüyleri diken diken eden nokta burasıdır. Kadınlar ön sevişme esnasında erkeğin kulağına doğru sıcak nefesini vererek erotik kelimeler söyleyse erkeğin cinsel arzusu daha çok artacaktır. Eğer aklınızda herhangi bir kelime yoksa aşk dolu kelimeler söyleyerek partnerinizin arzusunu daha da arttırabilirsiniz.

Göğüs Ucu

Bazı erkekler göğüs ucuyla oynanmasından zevk alırken bazıları da bu durumdan hoşlanmamaktadır. Kadınların bu konuda yapacağı tek şey denemektedir. Partnerinizin göğüs uçlarıyla oynanmasından hoşlanıp hoşlanmadığını ancak deneyerek anlayabilirsiniz. erkeklerin hoşuna giden şeyler arasında gögüs uclarıyla oynamakta vardır.

Parmaklar

Kadınlar erkeğin parmaklarıyla oynayarak ilişkiyi keyifli bir hale getirip başka çağırışımları harekete geçirebilir. Bu konunun da temeli denemekten geçiyor. Erkeklerin zevk noktaları neresi sorusunun cevabını merak edenler bu formülü de rahatlıkla deneyebilir.

Anüs

Erkeklerin birçoğunun buna sert tepki vereceği düşünülür. Hatta erkeklerden birçoğu konusu açıldığında bu konudan iyi bahsetmez. Fakat yapılan anonim testlerde erkeklerin anüsle temastan zevk aldığı ortaya konmuştur. Eğer ilişkinizde farklılıklar deniyorsanız siz de deneyebilirsiniz.

Sırt

Erkeklerin haz noktaları arasında sırt bölgesi de yer alır. Sırt bölgesiyle çeşitli şekilde oynanması erkeklerin dikkatini mutlaka çekecek ve ilişkinin daha ateşli bir boyut almasını sağlayacaktır. Burada tamamen her şey size kalıyor. Ellerinizi, tırnaklarınızı partnerinizin boyun bölgesinden aşağı doğru indirirseniz partnerinize büyük bir rahatlık verebilirsiniz.

Erkeğin boynundan beline kadar olan bölgede yapacağınız erotik bir masaj ilişkinin seyrini değiştirecektir. Yumuşak bir masaj iki tarafından cinsel isteğini arttıracak, ilişki esnasında daha mutlu anlar yaşanacaktır.

Bel Çukuru

Kadınlar erkeklerin hemen sırt bölgesinin altında bulunan bel çukurunu öperek hazzı da ha da çok arttırabilir.

Kasıklar

Erkeklerin zevk noktaları neresi sorusunun bir diğer cevabı da kasıklardır. Cinsel temas esnasında erkek ve kadın birbirlerine dokunurken hassas olmalıdır. Partnerinin daha çok zevk almasını isteyen kadınlar ilişki sırasında daha aktif olmak zorundadır. Kadının erkeğin tüm vücuduna dokunması alınan hazzın daha artmasına neden olacaktır. Erkeklerin zevk noktalarından birisi de kasıklardır. Kadınlar kasık bölgesine ufak dokunuşlar yaparak ilişkiyi daha ateşli bir hale getirebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here