Aldatma, aldatılma oranları gün geçtikçe artıyor ve kadınların bir çoğu bu şüphenin gerçeğini ispat edemeden ilişkilerini noktalıyor. Aslında birisinin size yalan söylediğini ve sizinle ilgilenmediğini anlamanız çok zor değil. Önemli olan her zaman ki tavırlarının değişmesi değildir. İnsanların duyguları zaman içerisinde değişebilir. Mesela size eski tutkuyla bakmıyor olabilir, bu çok normaldir. İlişkiler her zaman tutkulu olacak değildir. Bunları önemsemeyin, bunların başka çözümleri var.

Aldatılmak 2

Önemli olan karşınızdaki size yalan söylüyor mu? Ne için yalan söylüyor? Bu iki soruyu anlamlandırın. Bazen eşleriniz sizin iyiliğiniz için işleriyle ilgili ufak yalanlar söyler. Eğer işleri ve kendi ile ilgili bir yalan söylemiyor ama yinede yalan söylüyorsa o zaman şüphe etmekte haklısınız.

Peki Eşiniz Sizi Aldatıyorsa Nasıl Anlarsınız?

Bu soruya cevap vermek, zan altında kalmaktır. Ama birkaç öneri size yalan söyleyip söylemediğini anlamanızda yardımcı olacak. Tabi bunlar da aldattıldığınızın kesin kanıtı değildir. Yalan söyleyen eşinize bunu kendiniz, açık yüreklilikle sormalısınız.

Gittiği yerler hakkında yalan söylüyor mu bunu kontrol edin mesela.  Arabasının gps cihazında kayıtlı olan yerlere bakın ve oraya gidip gitmediğini laf arasında sorun.

Aldatılmak 3

Telefonunu sürekli meşgule alıyorsa ve yanınızda telefonla konuşmuyorsa, rahat olun ve bu olayı zamana bırakın, gizlice telefonunu kontrol etmeniz hoş olmayacağı için telefonunu kullanmak için aniden izin isteyin. İzin vermiyor veya bahane sunuyorsa bir şey saklıyor demektir.

Gün içinde ne yaşadığını, neler yaptığını sorun. Ertesi gün, dünle ilgili size söylediğinden emin olduğunuz sorular sorun ama yalan söylerse sakın belli etmeyin. Yalan anlık bir şeydir ve bir daha aynı olayı anlatamıyorsa yalandır.

Onunla ufak bir kavga çıkarın. Daha önce size kızmadığı bir hata yaptınız mı? Aynısını tekrar yapın. Eğer size anlayış ile yaklaşırsa ve büyütmez ise rahat bir nefes alın. Ama bunu fırsat bilip bağırıp çağırırsa başka yollar da deneyerek şüphenizi anlamlandırın.

Size eskisi gibi davranmıyor oluşu sizi aldattığı anlamına gelmez. Bu başka bir sorundur ve bunların farklı çözüm yolları vardır. Siz sadece eşinizi dikkatle izleyin, sakin olun ve ona emin olmadan bir şey belli etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here