Essie dünyaca ünlü bir tırnak bakım markası. Renk skalası o kadar geniş ki aklınıza gelebilecek her renk, hatta aklınızın kıyısından geçmeyecek renkler bile var koleksiyonunda. Üstelik ojeleri zararlı maddeler içermiyor ve sürümleri genel olarak çok kolay. Yani sizin anlayacağınız 30 liralık fiyatını hak eden kaliteli ojeler.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 03

Hazır yaz mevsimi gelmişken, sizler için Essie’den 5 oje seçtik. Bu ojeler yaz aylarında tırnaklarınızı şenlendirecek, güneşin ışıltısıyla büyük bir uyum sağlayacak. Ojelere geçmeden önce hatırlatmakta fayda var: Essie ojelere YKM ve Boyner mağazalarından ulaşabilirsiniz.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 05

Keyifli okumalar!

5.Tart Deco

Şeftali mi desek, somon mu desek bu ojeyi nasıl tarif etsek bilemiyorum ama bildiğim bir şey var ki bu renk yaz aylarında tırnaklarınıza çok yakışacak. Bronz tenlere de bir türlü bronzlaşmayı beceremeyen beyaz tenlerin de ellerinde harika duracak bu oje yazın ışıltısına çok çok uygun.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 04

4.Play Date

Tırnaklarınızda mor tonlarından hoşlanır mısınız? O zaman bu yumuşacık mor tonuna bayılma ihtimaliniz çok yüksek. Lilayı çağrıştıran ama ondan daha koyu olan bu renk sayesinde elleriniz renklenecek.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 08

3.Mint Candy Apple

Yaz ojeleriyle ilgili bir yazı varsa eğer, o yazıda kesinlikle mint yeşili bir oje de vardır. Bu yazının mint yeşili de Mint Candy Apple. Son derece canlı ve cıvıl cıvıl bir tona sahip olan bu renk de Essie’nin ellerinden çıkma.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 07

2. Essie Mademoiselle

Essie’nin artık bir fenomen haline gelmiş olan bu ojesi çok açık bir renge sahip olmasına rağmen bronz tende bu tür açık renklerde hoşlanan kadınlar için harika bir tercih olacaktır. Eğer yaz kış french manikürden vazgeçemeyenlerdenseniz de bu rengi çok seveceksiniz.

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 06

1.Essie Mesmerize

Yaz aylarının vazgeçilmez oje renklerinden biri de açık gökyüzünü simgeleyen mavi ve tonlarıdır elbette. Tam da bu nedenle bu listede harika bir saks mavisi olan Mesmerize’yi de görmekteyiz. Capcanlı ve dikkat çekici bir mavi isterseniz bu sizin ojeniz!

essie den yaza en uygun 5 oje rengi 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here