Evimizde bize ait bir alan olmasını istemez miyiz ? Tabii ki isteriz. Eğer böyle bir isteğimiz varda ve alan darsa çeşitli yöntemlere başvurabiliriz. Bunlardan bazıları odayı daraltmak ve onu gizlemek olabilir. Bir dolabı tablo halinde saklamak, kitap içerisine önemli bir obje saklamak bile olabilir. Gelin bu alanlara sizlerle beraber bakalım

1

Dışarıdan bir kütüphane olarak görünen bu dolap aslına bakarsanız güzel bir depo. Kullanım şeklini kendinize göre ayarlayabileceğiniz bu yöntemle hem eşyalarınızı azaltabilirsiniz hem de kendinize ait bir alan yaratabilirsiniz.

2

Bazen kimsenin bilmediği özel bir alanımız olsun isteriz değil mi ? Çok uzaklaşmadan kafamızı dinleyebileceğimiz. Aslında merdiven olarak kullanılan yeri özel bir kumandayla kaldırdığınızda kendinize ait alana ulaşabilirsiniz. Sizce de oldukça güzel değil mi ?

3

Oldukça fazla takı kullanıyor ve özellikle kolyelerinizin dolanıp kırılmasından korkuyorsanız bu dekorasyon tam size göre. Odanıza koyduğunuz aslında bir tablo değil görünümüyle odanız içerisinde sırıtmayan bu bölüm aslında takılarınız için bir dolap.

4

Bu görsel size de Harry Potter’ın ilk filmini hatırlatmadı mı ? Merdiven altında gizli bir bölüm içerisine özel eşyalarınızı, kitaplarınızı koyabilir hatta kendiniz için bir alan bile yaratabilirsiniz.

5

Çoğumuzun evinde kablolar ulu orta uzanmıştır. Bu görüntüden hep mutsuzluk duyup elimizden bir şey gelmemesi ise kabloların hep dağınık ve kötü görüntü oluşturmasına olanak sağlamıştır. Dekorasyonunuzla uyumlu bir dolap yaparak Adsl, kablo ve 3’lü kablo gibi alternatifleri ortadan kaldırmak sizin elinizde.

7

Fazla eşyalarınızı nereye koyacağınızı bilemiyor musunuz ? Salonunuzda ortaya koyduğunuz puflardan oldukça güzel bir saklama alanı elde edebileceğinizden haberiniz var mıydı ?

8

Kitaplar bizler için oldukça önemlidir. İçlerinde genellikle çiçekler saklarız. Fakat para, kolye ve buna benzer ürünleri bir kitap içerisinde saklayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kitabı kare şeklinde kesmek olacaktır. Ve karşınızda bir saklama alanı.

9

Arabalar herkes için değerlidir. Çizilmesi, camının kırılması, kirlenmesi gibi faktörleri ortadan kaldırmak için bahçenize gerçekten kapalı bir otopark yaparak bu dertlerden kurtulmuş olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here