Evinize aldığınız farklı tasarımlara sahip eşyaları çok seviyor, evinize farklı görünüm kazandırmaya bayılıyorsunuz. Eşyalarınıza kendi zevkinize uygun ufak dokunuşlarla farklı görünümler kazandırmak da sizin için büyük bir hobi. Misafirlerinizin şaşkın ve beğeni dolu bakışlarını çok seviyor, o bakışları sürekli görmekten büyük mutluluk duyuyorsunuz. Durum böyleyken biz de sizin için bir çalışmaya imza attık ve evinizi kendi ellerinizle süsleyeceğiniz el yapımı avize modelleri ile sizi tanıştırmak istiyoruz. İçlerinden biri mutlaka evinizin konseptine çok yakışacak. El yapımı avize modelleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Evinizin Havasını Değiştirecek El Yapımı Avize Modelleri

Kağıtlar Yardımıyla Yapabileceğiniz El Yapımı Avize Modelleri

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-1

Kağıtlardan yardım alarak hazırlayacağınız el yapımı avize modelleri ile mutfağınızı, salonunuzu süsleyecek, evinize harika bir görünüm kazandıracaksınız.

Plastik Bardaktan El Yapımı Avize Nasıl Yapılır?

Çatal, Bıçak ve Kaşık Yardımıyla Yapabileceğiniz El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-2

Kullanmadığınız çatal, kaşık ve bıçaklarınızın yardımıyla hazırlayabileceğiniz birbirinden ilginç avize modelleriyle mutfağınızın atmosferini değiştirecek, görenleri şaşkına çevireceksiniz.

Tahta Çubuklar Yardımıyla Yapabileceğiniz El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-3

Tahta çubukları biraraya getirerek hazırlayacağınız ahşap görünüme sahip olan bu çok özel evizelerle, evinizin havasını değiştirecek, oturma odanıza harika bir görünüm kazandıracaksınız.

Çıtadan El Yapımı Avize Nasıl Yapılır?

Dantelle Yapabileceğiniz El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-4

El becerinize güveniyor ve dantel konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, bu düşüncenizi güzel bir avizeye imza atarak gerçekleştirmeye ne dersiniz?

İlginç El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-5

İlginç el yapımı avizelere imza atmak istiyorsanız, örgü yeteneğinizi kullanarak harika el yapımı avize modelleri hazırlayabilir, dilerseniz sevdiklerinize de hediye ederek onları da mutlu edebilirsiniz.

Haritalardan Yapılan El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-6

Evinizde bulunan yuvarlak dünya haritanızı çok şık ve dikkat çekici bir el yapımı avize modeline çevirebileceğinizi biliyor muydunuz. Coğrafyaya ilgi duyan sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bu çok orijinal avize modeli ile onları da çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kağıtlardan Yapılan El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-7

Kağıtlar yardımıyla hazırlayabileceğiniz birbirinden ilginç el yapımı avize modelleri ile sevdiklerinizin de çok beğeneceği harika el yapımı avize modellerine imza atacaksınız.

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-8

Kağıtları şekilde görüldüğü gibi keserek onlara harika görünüm kazandırabilir, evinizi dikkat çekici bir avize modeli ile süsleyebilirsiniz.

Örgüden Yapılan El Yapımı Avize Modelleri

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-9

Eğer el becerinize güveniyorsanız ve şekilde görülen örgüleri yapacak yeteneğe sahipseniz, eşinize dostunuza veya kendinize bu çok şık avize modellerinden birini yapmak için daha ne duruyorsunuz?

İlginç El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-10

Elinizde bulunan rengarenk kağıtları veya süslü taşları kullanarak hazırlayabileceğiniz bu eğlenceli avizelerle, evinizin havasını değiştireceksiniz.

Şişelerden Yapılan El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-11

Renkli şişeleri kullanarak hazırlayabileceğiniz bu ışıl ışıl avize modelleri ile evinizin havasını sizin de tahmin etmeyeceğiniz ölçüde değiştireceksiniz.

Kafeslerden Yapılan El Yapımı Avize Modelleri 

evinize-cok-yakisacak-el-yapimi-avizeler-12

Evinizde bulunan kafesler yardımıyla hazırlayabileceğiniz bu el yapımı avize modelleri ile sevdiklerini çok şaşırtacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aydınlatma anlayışınızı değiştirecek el yapımı çalışmalar başlıklı yazımızı okumak ister misiniz?

İlgili yazı:  Evde Yapılabilecek Dekoratif Eşyalar 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here