Evlenme teklifi deyince aklımıza gelen sahne aşağı yukarı bellidir. Bir erkek, bir kadının önünde diz çökmüş, elinde de bir yüzük kutusu. Evlilik teklifleri genel olarak güzel organizasyonlarla beraber planlanır ancak evlilik teklifinin genel maliyeti genelde yüzükle belirlenir. Yani pahalı evlilik teklifleri dendiği zaman aklımıza büyük pırlantaların gelmesi son derece doğal.

Evlenme teklifi ettiniz mi, aldınız mı ya da henüz bunlar için erken mibilemiyoruz ancak şimdi sizlerle dünya üzerindeki en pahalı evlenme tekliflerini paylaşacağız. Hazır olun, burada sizlere sadece evlenme teklifi değil, bir evi alabilecek hatta üstüne üstlük o evi komple dizebilecek paralarla yapılan evlenme tekliflerinden bahsedeceğiz.

O halde en pahalı evlilik teklifleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Evlenme Teklifi İçin Ada Kiralamak

Real Madrid’in ünlü futbolcusu Gareth Bale 2016 yılında kız arkadaşına evlenme teklifi etmeden önce Tagomago Adası’nı kiralamış. Sevgilisini bu adaya özel bir helikopterle getiren Bale aynı zamanda yakın arkadaşlarını da adanın en lüks otelinde ağırlamış. Adada sevgilisine evlenme teklifi eden ve olumlu yanıt alan Bale, bu teklif için toplamda 500.000 $ ödemiş.

Şimdiyse reklamlar!

Bir adam sevgilisine Super Bowl reklamları aracılığıyla evlenme teklifi etmek istedi. Bunun için bir bağış sayfası açtı ve hatrı sayılır miktarda bağış topladı. Ancak bu gerekli olan 2.5 milyon $ için yeterli bir miktar değildi. Bu nedenle o da kız arkadaşının sevdiği bir yerel kanalın reklam kuşağını satın aldı.

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor!

Sevgilisi için 99 tane iPhone 6 alan ve bunları kalp şeklinde sevgilisinin evinin önüne dizen adam bu 95.000 $’lık kalbin ortasına ellerinde çiçeklerle geçiyor, sevgilisinin önünce diz çöküyor ancak ne yazık ki red cevabını alıyor.

33.19 karatlık bir pırlanta!

Elizabeth Tylor zaten bir mücevher kraliçesiydi. Richard Burton da ona tam bu ünvana layık 8 milyon $’lık bir pırlanta yüzükle evlenme teklif etti.

8 milyon $’lık bir başka teklif…

Bu seferki evlenme teklifi ise Kanye West’ten Kim Kardashian’a.

Aklınıza gelebilecek her şeyi içeren bir evlenme teklifi…

Havai fişekler mi ararsınız, pahalı bir mücevher mi ararsınız, mumlarla aydınlatılmış bir plaj mı ararsınız bilmiyoruz ancak burada hepsi mevcut. Hatta çiftin lazer ışıklarıyla silüeti bile var yani, o derece. Malezyalı iş adamı Low Taek Joe, Elva Hsio’ya Dubai’de yukarıda saydıklarımızla, hatta daha da fazlasıyla, toplamda 5.5 milyon dolara mal olacak şekilde evlenme teklifi ediyor ancak ne yazık ki red cevabını alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here