2014 ilkbahar-yaz sezonunda en sık göreceğimiz parçalardan biri de bol paça pantolonlar. İnanılmaz derecede kadınsı görünen bu parçalar bu sezonun göz bebeklerinden biri. Ama özellikle kısa boylu hanımlar bu pantolonu kombinleme konusunda çeşitli sıkıntılar yaşıyorlar. Bugün hem kısa hem de uzun boylu hanımlarımız için bu şık pantolonu kombinleme tüyolarını verelim dedik, zira bu pantolondan kimse mahrum kalmamalı diye düşünmekteyiz!

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 03
Öncelikle kısa boyluysanız ve bu pantolonlarla daha da kısa görünmek istemiyorsanız pantolonunuzu ayaklarınızı göstermeyecek şekilde uzun seçin ve o görünmeyen ayaklara istediğiniz tarzda bir topuklu ayakkabı geçirin. Bu hileyle boyunuz çok daha uzun görünecektir.

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 07
Hem bu pantolon hem de diğer tüm alt beden parçalar için aklınızda bulundurmanız gereken hile ise yüksek bel tercih etmek ve üstünüze giydiğiniz parçayı içeri sokmak. Çünkü düşük bel bacak boyunu daha kısa gösterir.

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 08
Eğer bana bu kadar uzunluk yetmez daha çok daha çok derseniz, tek renk giyinin. Bu taktikle hem daha uzun hem de daha zayıf görüneceksiniz.

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 05
Uzun boylular için tüyolarımız ise yok denecek kadar az. Çünkü uzun boylu hanımlar adeta bu pantolonlar için yaratılmış gibiler. Aklınıza gelebilecek her türlü ayakkabı ve üstle kombinleyebileceğiniz bol paça pantolonlardan kesinlikle bir tane edinin derim.

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 04
Eğer kalçalarınız genişse kısa paça tercih edebilir, böylece dikkatleri ayak bileklerine çekerken kalçalarınızın genişliğini kamufle edebilirsiniz.

feminenligin dibine vurmak icin bol paça pantolonlu kombin onerileri 06

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here