Firma adınızın kulaklarda yankılanması için yapabileceklerinizi kara kara düşünüyorsanız müjdemizi isteriz! Birbirinden kaliteli promosyon ürünleri sayesinde, siz de firmanızın dillere pelesenk olmasını sağlayabilir, memnuniyetiyle sizi her seferinde tercih etmekten çekinmeyecek hedef müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz klasik tanıtım broşürlerinden vazgeçin! Tek seferlik isminizin duyulmasını sağlayacak ve daha sonra çöpe gidecek broşürler yerine, kullanıldıkça sizi hatırlatacak ve girdiği her ortamda sizi en iyi şekilde temsil edecek promosyon ürünlerimizle tanışın. Sizin için seçtiğimiz bu ürünler sadece en çok tercih edilen seçeneklerimizden ibaret. Daha fazla ürün alternatifleri için sitemizi ziyaret edebilir, firmanız için en uygun promosyon ürününü kolaylıkla seçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen 10 Promosyon Ürünü 

1. Logo Baskılı Kupa Bardak

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-1

Müşterilerinizin çay, kahve hatta su yudumlarken bile firmanızı anımsamasını istiyorsanız, bir tarafına firma logonuzu diğer tarafına da firma sloganınızı yazdırabileceğiniz promosyon kupa bardak ürünümüzle tanışın.

 

2. Promosyon Buzdolabı Saati

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-2

Buzdolapların olmazsa olmazlarından biri de buzdolabı süsleridir. Buzdolabına yapışabilen mini promosyon saatler, firmanızın tanıtımını en aktif şekilde yapabilecek en kullanışlı promosyon ürünlerindendir.

 

 

3. Firmalara Özel Oto Kokusu

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-3

Hemen hemen her araçta bulunan oto kokuları, en aktif tanıtım yöntemlerinden biridir. Siz de firma isminizin ve logonuzun yer alacağı bir oto kokusuna ne dersiniz?

 

 

4. Kutulu Promosyon Anahtarlık

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-4

Orijinal firma tanıtım ürünleriyle siz de hafızalara kazınmaya hazır mısınız? Metal kısmına firmanızın ismini yazdırabildiğiniz kutulu anahtarlıklar, kullandıkça müşterilerinize sizi hatırlatmaya geliyor.

 

 

5. Mali Müşavirlere Özel USB Bellek

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-5

Mali müşavirlerin dikkatine! Sizin bulunmadığınız ortamlarda sizi en güzel şekilde temsil edecek promosyon usb belleğe ne dersiniz? 4 GB’lık bu belleğin üzerine isminizi ve ünvanınızı yazdırabiliyorsunuz.

 

 

6. Logolu Ve Yazılı Promosyon Powerbank

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-6

Müşterilerinize unutamayacakları bir jest yapmak istiyorsanız, şarj ihtiyacının her alanda acil bir şekilde giderilmesini sağlayan powerbank ürünü tam sizlik! Ürüne firma isminizi ve logonuzu yazdırabilmektesiniz.

 

7. Metal Kadranlı Duvar Saati

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-7

Firmanızın adının müşterilerinizin evinde de anılmasını istiyorsanız siyah ve gümüş olmak üzere iki renk alternatifi bulunan promosyon duvar saati ürünümüzle tanışmanızın tam zamanı.

 

8. İsim Yazılı Promosyon Kalemfirmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-8

Siyah,lacivert, kırmızı ve beyaz olmak üzere 4 renk seçeneği bulunan ışıklı ve dokunmatik ekran kalemi özelliğiyle anılan bu promosyon kalem firmanızın isminin duyulmasını sağlayabileceğiniz en kullanışlı ürünlerden.

 

9. Logo Baskılı Şapka

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-9

Şirketinizin açılışı yaz mevsimine denk geldiyse, adınızı duyurabileceğiniz en uygun promosyon ürününün logo ve firma ismi baskılı şapkalar olduğundan hiç şüpheniz olmasın 🙂

 

 

10. Geri Dönüşümlü Renkli Defter ve Notluk

firmanizi-bir-adim-one-cikaracak-kaliteli-promosyon-urunleri-10

Müşterilerinizin çalışma masalarındaki yerini alacak geri dönüşümlü renkli defter ve notluk ile firmanızın daima hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here