Bir evden daha fazlası olan ve sahiplerine yüksek yaşam kalitesini fazlasıyla sunan bu evler yüksek fiyatlarıyla da herkesin ağzını açık bırakıyor.Bu evlerde kim mi oturuyor ? Haydi inceleyelim.

Brad Pitt’le ayrılma kararı aldıktan  sonra yeni ev arayışına geçen Angelina Jolie aradığı evi sonunda buldu.Los Angeles’ın Los Feliz bölgesinden tuttuğu ev tam anlamıyla muazzam…Fiyatı yaklaşık 25 milyon dolar olan bu eve ev demek haksızlık olur…6 odası ve 10 banyosu bulunan malikane bölgedeki en iyi yapılardan sayılıyor .

Her detayıyla görkemini belli eden bu yapıda, 1959’daki ölümüne kadar efsane yapımcı Cecil B.Demille yaşadı.


18-20.y.y.da etkili olan mimarlık akımı  Beaux-Arts ‘ a inşaa edilen evin bulunduğu arazi  tam  11 bin metrekare …


Peyzaj edilen patikaları,sessiz dinlenme alanları ve gül bahçeleriyle çevrelenmiş bu arazi yeşilliğin içinde saklı bir cennet gibi.

Malikanede bulunan görkemli kütüphane,spor salonu ,uzun geniş koridorlar ve odaların bahçeye açılan  kapıları  Angelina Jolie ve çocuklarını mutlu mesut yaşatacak gibi görünüyor.


Bölgede bulunan diğer ev sahipleri ise oldukça renkli. Natalie Portman,David Fincher,Ellen Pompeo,Will I Am…

Eeee ne demişler ev alma komşu al. Sevgili Angelina Jolie de bol bol almış hiç kıymamış paraya.

Yalnızca Hollywood starları almıyor böyle lüks evleri elbet.Ülkemizde de parasına acımayan milyon dolarları gözden çıkartan ünlülerimiz yok değil.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ da hayal ettiği ev için kesenin ağzını açtı.
Acarkent’ten aldığı  boğaz manzaralı , lüks villaya 5 milyon dolar ödedi.Fiyatıyla çok konuşulan villanın 7 odası ve 2 salonu bulunuyor.

1,5 dönüm arazi üzerindeki villa için bir mimarlık şirketiyle de anlaşan Akalın,kredi çektiğini ve ödemek için çok çalıştığını da itiraf etti.Manzarasının azlığından da yakınan ünlü şarkıcının evini Kerimcan Durmaz ziyaret etti ve tek tek bütün odaları gezip internette paylaştı.Aldıklarıyla oldukça konuşulan şarkıcının bir servet yatırdığı evin gündemde kalması kaçınılmaz elbet!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here