Forever Young BBL, yaşlanma neden olan genlerin, tekrar canlandırarak ömrünün uzamasını sağlayan non-invaziv estetik tekniğidir. Düzenli Forever Young BBL tedavisi ile cildiniz daha parlak, pürüzsüz ve çok daha genç görünür.

Biyolojik saatinizi tersine çevirebilirsiniz

Forever Young BBL, genetik özelliklerini yaşlanmanın, yer çekiminin ve güneş hasarının belirtilerini yok etmeyi sağlayan terapiyi benzersiz şekilde sunan yenilikçi ve hassas bir teknolojidir. Bu teknoloji etkili bir şekilde yenilenmiş, canlandırılmış ve genç görünüme kavuşma imkanı sağlar.

Forever Young BBL cilt rahatsızlıkları ile ilgili çeşitli koşulları tedavi eder. Cilt gençleştirme için yaygın olarak kullanılan Forever Young BBL, yaşlılık lekelerini, çilleri, rozasea gibi doğum lekelerini, kılcal damar çatlakları ve daha fazlasının tedavi edilmesini sağlayabilir. Forever Young BBL ,ayrıca istenmeyen tüyleri azaltmak ve aktif akneleri kontrol etmek için de kullanılabilir. BU teknik ile vücudun tüm alanları tedavi edilebilir.

Forever Young BBL tedavisinin diğerlerinden farkı nedir?

Neredeyse bütün cilt tiplerinde güneş ışıkları kırışık, leke, cilt renginde değişiklik ve yaşlanma gibi etmenler nedeni ile cildin doğal yapısı bozulabilir ya da değişebilir. Cildinizdeki bu deformasyonları değiştirmek için Forever Young BBL’nin sunduğu bu non – invaziv teknolojiden faydalanabilirsiniz. Bu teknoloji ile cildin yüzeysel katmanları soyulabilir ya da cildin daha fazla kolajen üretmesi sağlanabilir. Bu açıdan çarpıcı sonuçlar sağlayan son derecede güvenilir bir teknolojidir.

Yaşlılık belirtileri olan cildin onarımını sağlayan diğer lazerli cilt gençleştirme tedavilerinin aksine, Forever Young BBL, genlerdeki yaşlanma oranını durdurarak yaşlanmayı da önler. Araştırmalar, BBL teknolojisini kullanarak yaşlanmanın regülatörlerinin işlevsel bir değişim sağlamak için değiştirilebileceği hipotezini destekliyor. BBL tedavileri cildin genç görünümünü geliştirir. Sadece cildinizin yapısını değiştirmek ile kalmaz aynı zamanda cildin yaşlanmasını düzenleyen genlerin kendilerini nasıl ifade ettiğine ilişkin önemli bir işlevsel değişiklik de sağlar.

Forever Young BBL tedavisi hangi tedaviler için uygulanır?

BBL tedavisi, en iyi ışık temelli cilt yenilenme seçeneğinizdir:

  • Doku sorunları: ince çizgiler, derin çizgiler, kırışıklıklar, büyük gözenekler
    Pürüzlü cilt tonu
  • Güneten tahrip olmuş cilt (çiller, kahverengi ve kırmızı lekeler)
  • Vasküler lezyonlar: Yüz damarları, rozasea, hemanjiomlar, anjiomlar
  • Akne, rozasea
  • İstenmeyen saç dökülmesi

BBL tedavisinin diğer faydaları

Tedaviden hemen sonra rutin yaşantınıza devam edebilirsiniz. Uzun süreli sonuçlar elde edersiniz. Tüm yüz için ortalama 12-15 dakika tedavi süresi yeterlidir. Yüz, boyun, göğüs, kollar ve eller gibi tüm vücut için uygulanabilir. Her yaştan ciltteki aktif sivilce için etkili ve etkili bir ilaçsız tedavi seçeneği sunar. Gelişmiş, daha kontrollü hassasiyet nedeniyle öngörülebilir sonuçlar elde dilir. Kontrollü hassaslık nedeniyle daha güvenli bir işlemdir. Her cilt kondisyonunun kendi dalga boyu vardır.

Forever Young BBL tedavisi sizin için uygun mu?

Forever Young BBL tedavisini sizin için uygun olup olmadığını anlamak için Neva Clinic’ten randevu alarak size özel bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: nevaclinic.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here