Fransız Öpücüğü Nedir Ve Nasıl Öpüşülür?

Öpüşmek insanlar var olduğundan beri çeşitli şekillerde uygulanmaktadır. Çok basit gibi gözüken ama püf noktaları ve çeşitleri olan bu eylem, aslında başlı başına bir sanattır diyebiliriz. Tabi ki sanat derken karşımızdakinin ağzına yapışarak gerçekleştirilen öpüşmelerden bahsetmiyoruz. Sonuçta öpüşmek var öpüşmek var. Ancak bu öpüşme çeşitleri arasında en çok ilgi gören fransız öpücüğüdür.

Erkekler nelerden hoşlanır? sorusunun içinde de yer alan öpüşme için alternatif bir öpüşme tekniğidir. Erkekler bu öpücük tekniği ile adeta mest olmaktadır. Peki her yetişkinin mutlaka denediği; kimi zaman başarılı bir şekilde uygulayabildiği, kimi zamansa uygulamaya çalışırken komik duruma düştüğü meşhur fransız öpücüğü nedir ve nasıl öpüşülür?

Fransız Öpücüğü Nedir?

Fransız Öpücüğü

Romantik dakikaların vazgeçilmezi olan french kiss yani fransız öpücüğü nedir?

Daha ziyade dilin kullanıldığı, karşı tarafı tahrik etmek konusunda çok etkili olan bir öpüşme şeklidir. Ayrıca duygular ön plandadır ve romantizmi doruklarda yaşamayı sağlar.

Fransız Öpücüğü Nasıl Uygulanır?

Fransız Öpücüğü

Fransız öpücüğü nasıl uygulanır? Püf noktaları nedir? Sevgilimi nasıl öpersem daha çok etkilenir? Öpüşürken ne yapmalıyım, ne yapmamalıyım?

İşte Fransız Öpücüğüyle ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları:

  • Fransız, İtalyan, Türk fark etmeksizin her türlü öpüşme de en çok dikkat edilmesi gereken nokta ağız kokusudur. Sevgilinizle öpüşürken ağızınızın kokmadığından emin olmalısınız. Mümkünse dişlerinizi fırçalamış, gargaranızı yapmış hatta mentollü sakızınız çiğnemiş olun.
  • Ağzınızı sanki partnerinizin ağzını yiyip yutmak istiyormuşsunuz gibi kocaman açmamanız gerektiğini bilmelisiniz.
  • Fransız öpücüğünün bir diğer püf noktası da nefesin ağızdan değil burundan alınıp verilmesi. Ağzınızdan alıp vereceğiniz nefes olayı birden itici bir hale getirebilir.
  • Fransız öpücüğünü uygulamaya başlamadan önce dudaklarınızı partnerinizin dudaklarına hafif hafif değdirirseniz olumlu geri dönüşler alacağınız kesin.Fransız Öpücüğü

Girişi partnerinizin dudaklarını emmeye başlayarak yapmalısınız. Şehvetli bir seks öncesinde bu emme hareketi daha sert olabilir. Ya da hafif ısırıklarla süslenebilir. Ancak Fransız öpücüğünün özünde ısırmak değil emmek olduğunu unutmayın.

Dişleri fazla dahil etmeseniz daha iyi olur. Ayrıca başlangıç bu şekilde olursa karşı tarafın gözü korkabilir. O yüzden temkinli davranıp yavaş bir başlangıç yapmanızı öneririz. Ama “Biz zaten birbirimizi tanıyoruz, o böyle seviyor.” diyorsanız ufak ısırıklarla ateşi yükseltebilirsiniz.

Fransız Öpücüğü

Fransız öpücüğünü Fransız öpücüğü yapan asıl noktaya geldik. Konumuz “DİL”. Dilinizi partnerinizin ağzının içinde gezdirmeye başlayarak niyetinizin masum bir öpücük olmadığını belli edebilirsiniz. Partnerinizin damak kısmına doğru dil darbeleri uygulamanız daha güzel geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Bu arada sadece ben dilimi onun ağzının içinde tutayım demeyin sakın. Karşı tarafın dilini de olaya dahil edin. Hafif hafif emerek bunu başarabilirsiniz.

Öpüşmenin her türlüsünde dokunmanın önemi çok büyüktür. Hem karşı tarafın etkilenmesini sağlar hem de gidişatı belirler. Yalnız etkilemeye çalışırken taciz eder gibi davranmayın sakın. Hafif dokunuşlarla öpüşmeyi süslemeye çalışın sadece. Ya da sevgilinizi belinden kavrayıp hafifçe kendinize doğru çekin. Son olarak partnerinizin saçlarında dolaşan parmaklarınız da çok etkileyici olacaktır. Parmaklarınızı tarak gibi düşünerek partnerinizin saçlarını tarayın. Karşı tarafın tavırlarından yola çıkarak yavaşça çekebilirsiniz de.

Fransız ÖpücüğüÖpüşürken gözlerin kapalı olması gerektiği söylenir genelde. Çünkü gözlerin kapalı olması karşı tarafa “kendimi sana teslim ettim”, “o kadar hoşuma gidiyor ki kendimden geçiyorum” gibi mesajlar verir. Ancak bazı durumlarda göz göze gelmek şehveti artırabilir. Tabi öpüşme boyunca gözlerin açık olmasından bahsetmiyoruz asla. Zaten öyle bir şey yaparsanız karşı taraf “nooluyor ya ? ne bakıyor bu bana böyle” diye düşünebilir. Burada önemli olan doğru anı yakalamak.

Son olarak şunu sakın unutmayın; Fransız Öpücüğü nedir ve nasıl uygulanır sorusunun cevabı dilleriniz uyumlu hareketinde gizlidir. Yalnız dikkat edin dillerin dövüşüne dönmesin cağnım french kissss…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here