Artık düğünlerde sadece gelinler değil damatlar da çiçekleriyle göz kamaştırıyor. Tabii bu çiçekler, düğün sonunda evlenmek isteyen beylere doğru atılmıyor ancak yine de damatların şık kıyafetlerinin yakalarına pek yakışıyor.

Bizim düğünlerimiz için biraz marjinal kaçıyor olabilir ancak gitgide yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Çok şık duran bu detay, nişanlığın rengiyle aynı renk kravat takmaktan daha yaratıcı ve sevimli!

gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 10 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 11 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 12 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 13 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 14 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 15 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 16 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 17 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 18 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 19 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 20 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 21 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 01 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 02 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 03 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 04 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 05 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 06 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 07 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 08 gelinleri kiskandiracak damat cicekleri 09

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here